"Bardzo dobry serwis. Jeżdżę tam już 14 lat. Przez ten okres nie mieli wpadki. Ceny dobre. Zawsze doradzą i pomogą. Polecam !!!",
batman, Lancia Y, Stilo
"potrzebowałem wymienić świece w moim samochodzie mechanicy z tego miejsca zrobili o bardzo szybko i sprawnie, pełna profesjonalna usługa, jestem pod wrażeniem myślę że jest to najlepszy warsztat w okolicy, fachowcy z prawdziwego zdarzenia dysponujący doskonałym sprzętem polecam!",
Marek Majewski
"Zdecydowanie Pan Mateusz wie co robi i jak zabrać się do tematu. Naprawa i wymiana sterowników, wgrywanie map, wymiana przepływomierza i usuwanie błędów oraz poprawianie po innym mechaniku który skopał swoją robotę. Oddałem minę, a odebrałem rakietę. Zdecydowanie polecam!!!",
Przemek
"szybka i co ważne dobra naprawa chłopaki wporzadku znają się na sfojm fach
polecam warsztat innym zmotoryzowanym
andrzej ",
andrzej, opel zafira 1.6 16v rok 2000
"Pelen profesjonalizm,wiedza co robia, szybko i dobrze!",
Szef, Volvo
"Byłam pierwszy raz u tego Pana i na pewno wrócę. Konkretny człowiek. Polecam",
Jolanta, Renault Scenic
"Uczciwy mechanik, widać że nie ma nic do ukrycia, nie przetrzymuje samochodu w warsztacie tylko wyznacza wolny termin, samochód zostaje na max 2 dni i można odbierać. Jasno określa jaki jest koszt części a jaki jest koszt usługi. Ceny przystępne. Polecam! ",
Student , Alfa Romeo
"Wymiana szyby właściwie po 30 min od wykonania telefonu. Usługa od ręki.",
Mariusz
"Profesjonalna szybka obsługa. Polecam warsztat w 100% ",
Kasia, Opel insignia
"Zakład znalazłem w internecie, po krótkiej rozmowie telefonicznej umówiłem się na wizytę. To na co zwróciłem uwagę to niewielki warsztat i zespół mechaników zaledwie 3 osoby. Pomimo tego działaja dosyć sprawnie.
Auto zostało naprawione w ciągu 1 dnia i tutaj duży plus w samochodzie mam jasną tapicerkę po naprawie zero brudnych paluchów w...",
Tomasz Spalony, Volksawgen Passat 1.9
"Konkretne osoby na konkretnym miejscu.cena adekwatna do pracy w 100 procentach.goraco polecam",
Tomasz, Iveco 2,8 diesel 2001 autolaweta
"Jak zwykle u Pana Tomka szybko, dobrze, zgodnie z wyceną i wg umówionego wcześniej terminu. Polecam. Jest u niego tłoczno ale to dlatego, że ma Klientów, którzy chcą wracać jak ja.",
Dorin1, Dacia Doker
"Miła i fachowa obsługa, rzetelnie i profesjonalnie przeprowadzona naprawa",
Konrad
"Bardzo dobry fachowiec, Polecam ten warsztat",
Wojteq, Opel
"Sprawna i szybka usługa, dobry kontakt z klientem i miła obsługa. Naprawa wykonana profesjonalnie, a cena uczciwa.
Polecam warsztat.",
Adam, KIA ED CEE'D 1591cm^3 benzyna 89.7kW 2007
"Warsztat godny polecenia. Naprawa wykonana szybko i w rozsądnej cenie. Na pewno wrócę do tego z warsztatu z kolejna usterka. ",
Arczi2185, Renault Scenic
"Od wielu lat naprawiam w tym warsztacie wszystkie swoje samochody. Jestem bardzo zadowolony z czasu naprawy, jakości i ceny usług. Często polecam ten warsztat znajomym. Miła i kompetentna obsługa. Polecam wszystkim.",
I.K., Ford Focus
"Auto serwisuje tutaj od prawie 3 lat i nigdy nie odebrałem go rozczarowany. Szef słowny i wywiązujący sie z terminu naprawy, ceny adekwatne to wykonanej usługi. Jeśli chcecie mieć pewność, że zostawiacie samochód w dobrych rękach, to dobrze trafiliście",
Patryk, BMW 320cd E46
"Super! Jestem zadowolony! Szybko, sprawnie, cena przyjemna!",
Andrzej
"Zderzak byl spawany dziurawy ,popekany. Koszt takiej naprawy wynosi 500zl z malowaniem . Chciales tanim kosztem ,koles co naprawia zderzaki twierdzil ze jest poklejony poksylina .Plastyk byl wyciety wew zderzaka do spawania uszkodzen. Przy demontazu zderzaka nalezy ostrorznie dzialac z powodu kitu szpachlowego na zderzaku.auto odebrales bylo ok...",
Robert, R.G.
"rzetelnie, szybko i w dobrej cenie bez naciągactwa !!!",
gelato, volkswagen/ passat b5
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...