"Usługa wymiany oleju i filtrów wykonana szybko i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa, na pewno jeszcze tu wrócę",
Dominika, Mazda 2 1,3 benzyna 2008
"Polecam warsztat w 100 procentach! Usługa naprawy klimatyzacji wykonana ekspresowo. Tym bardziej, że panowie nie narzekali na brak pracy, a ja byłem w drodze na południe Europy (koszty nie odgrywały tu wielkiej roli",
K. Frankowski , Mazda 3
"Bardzo rzetelny przegląd samochodu z informacją co i kiedy trzeba robić, dobry kontakt. Myślę że będę korzystał w przyszłości z usług tego warsztatu bo robi dobre wrażenie. ",
aaa
"Jestem bardzo zadowolony z jakości, ceny i czasu wykonania. Nikt nie próbował mnie nacinać na jakieś dodatkowe koszty, były dokładnie takie jak umówiliśmy przez telefon i nie okazało się, że "przecież mówiliśmy o cenach netto". Wszystko zostało zrobione dokładnie i w terminie.",
Paulo, Mazda
"Usterka została szybko zdiagnozowana. Po zakończonej naprawie dostałam dokładny opis usterki, wraz ze zdjęciami i uszkodzonym elementem (koło pasowe wału korbowego). Obsługa wykazała się dużą elastycznością. Właściciel czekał na odbiór auta przeze mnie po zamknięciu warsztatu. Polecam! ",
Paulina, Mazda 3
"Potwierdzam, fachowe podejście. Problem rozpoznany w ciągu jednego dnia, za kilka dni umówiłam się na naprawę (potrzebowałam auta na kilka dni) po kilku dniach i w ciągu 1 dnia auto naprawione. U trzech innych mechaników auto było po kilka razy u każdego i nie zostało naprawione mimo wymienionych kilku (kosztownych) części.... Tu całość...",
www, mazda 5
"Mazda 3, wystąpiły trudności z włączaniem 3 i 5 biegu. W innym warsztacie po jeździe próbnej stwierdzono awarię sprzęgła i konieczność wymiany oleju w skrzyni biegów. Przybliżone koszty naprawy wyceniono na 1500 zł' a termin naprawy za dwa tygodnie. Natomiast w warsztacie przy ul. Karmelkowej 29 po jeździe próbnej Mechanik zajrzał pod maskę...",
Woy, Mazda 3 2010 1.6 benzyna
"Wszystko udało się zrobić dobrze i szybko
Warsztat godny polecenia !!",
adam, opel omega
"Pełen profesjonalizm, same plusy moje BMW po chipie odkryłem na nowo !!! Polecam ",
Andrzej K., BMW E60
"Warsztat daje redę. Są wszechstronni w naprawach. Największe doświadczenie mają w samochodach marki Honda, ale z innymi też sobie poradzą w grubszych sprawach. Jeżeli chodzi o zawieszenie, konserwację, czyszczenie i inne bieżące rzeczy, to szczerze polecam. Nie są wszystko wiedzący, ale zawsze szczerzy co do naprawianych samochodów. ",
Orzeł, Mazda 6
"Warsztat godny polecenia,naprawa wykonana błyskawicznie.Obsługa bardzo miła,profesjonalna.Ceny adekwatne.Gorąco polecam",
Piter, Ford Focus
"Usługa wykonana na miejscu bez oczekiwania, niemożliwe do naprawy przez inne warsztaty stało się możliwe,polecam.",
Donna, mazda mx 3
"Wymieniałem kable zapłonowe i świece. Bardzo fajny kontakt, miła obsługa. Po naprawie można zobaczyć wyciągnięte, zużyte części, no i mechanik trochę opowiedział, wytłumaczył co było nie tak. Wydaje mi się, że są to ludzie, którzy autami zajmują się z pasji a nie, jak wielu mechaników w naszym kraju, z musu. W wielu serwisach jest tak, że...",
spitfire1980, Mazda Premacy
"Polecam ten warsztat. Widać, że właściciel uczciwy z pasją i zna się na rzeczy. Naprawiane jest faktycznie to co się zepsuło, a nie szukanie na siłę usterek w sprawnych elementach. W moim przypadku zostały wymienione uszczelniacze zaworów i jeszcze kilka niezbędnych elementów. Dodatkowo auto zostało sprawdzone przed przeglądem. Cenowo też bez...",
PanPaweł, BMW E46
"Jestem zadowolona z wykonanej usługi. Samochód został "dopieszczony".",
klientka
"To mój pierwszy warsztat z którego wyjechałam zadowolona. mechanik szybko i trafnie zdiagnozowali problem stukania w zawieszeniu. Po wymianie tulei wahaczy i końcówki drążka wyjechałam z Warsztatu naprawionym autem. Muszę jeszcze podkreślić bardzo dobry kontakt między warsztatem a klientem. O wszystkim byłam informowana , co i za jaką kwotę...",
Siwa , Opel insygnia
"POLECAM SERWIS WYMIANY OPON ,PROFESJONALNA OBSŁUGA NA SAMYM WEJŚCIU DO SERWISU , OBSŁUGA BARDZO MIŁA , SZYBKA WYMIANA OPON. MIEJSCE GODNE POLECENIA. JAK DŁUGO BĘDĘ POSIADAŁ AUTO TO ZAWSZE BĘDE KORZYSTAŁ PAŃSTWA USŁUG .POZDRAWIAM TAK TRZYMAJCIE DALEJ JEST SUPER",
PIOTR, CITROEN C3
"Szybko, tanio i co najważniejsze dobrze wykonana robota. Polecam jak najbardziej! :) ",
Zadowolina, Volkswagen
"Odbijałem się z jednego do drugiego warsztatu ze swoimi usterkami okołosilnikowymi. Każdy brał pieniądze mówiąc co innego, a awaria cały czas mnie dobijała. W końcu z polecenia trafiłem do Pana Rafała i moje problemy z samochodem skończyły się. Koszt naprawy był również zadowalający.",
Tomasz, Audi a6 c7
godziny pracy: od pn do pt 8:00 - 16: 00
Centrum Usuwania Wgnieceń w Custom Center. - NOWY PUNKT Znajdujemy się w środku Wrocławia na ulicy PRZEDMIEJSKIEJ 1. Ulica boczna Legnickiej, za stacją BP, restauracja McDonalds i TGG. Jesteśmy długoletnią firmą, działająca w branży...
We speak English, Polish, Russian, Ukrainian
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W mazdzie 6 często nie mogę wrzucić wstecznego biegu. Dopiero po wyrzuceniu pierwszego biegu i ruszeniu na nim i ponownym wyrzuceniu wstecznego mogę cofać. Dziękuję za podpowiedzi.
Co może oznaczać kontrolka uszkodzona skrzynia biegów w Mazdzie 2 1,6 D manualna?
Witam. Po kupnie auta okazało się że fabrycznie była tam zamontowana automatyczna skrzynia biegów. Ciągle świeci kontrolka check i pokazuja się błędy dotyczące automatu. Tzn : P0758 Zawór magnetyczny łączenia Elektryczny P0768 Zawór magnetyczny łączący D Elektryczny P0773 Zawór magnetyczny...
Szanowni Państwo. Usterka pojawiła się podczas jazdy w trasie, mianowicie wygląda to tak, jakby "wyskakiwał" bieg, czuć szarpnięcie i samochód zwalnia, aby kontynuować jazdę, trzeba wrzucić luz i znów załączyć bieg. Nadmienię, że dzieje się to bardzo często podczas jazdy. W rzeczywistości bieg...