"Dobrze przeprowadzony przegląd przed zakupem. Wszystko okay. ",
Anonim, Hyundai I30 1.0 t-gdi 2022
"Bardzo dobry serwis.. ceny przyzwoite, obsługa fachowa.. perfekcyjnie ogarnęli zawieszenie (przód+tył), hamulce i klimę. trochę długie terminy, ale i tak warto. bardzo polecam",
Becky, Hyundai i30
"Naprawa przebiegła szybko i profesjonalnie, możliwość zaholowania samochodu pod sam warsztat.",
Przemo
"Typowy serwis pogwarancyjny czyli wymiana oleju, elementów zawieszenia oraz hamulców przód/tył.
Jestem bardzo zadowolony z jakości usług jaki i ceny.
Polecam fachowców !",
Kamil, Hyundai I30
"Chłopaki z warsztatu poradzili sobie z usterką z którą nie dało sobie rady już 3 mechaników. Straciłem czas i pieniądze na wożeniu auta na lawecie z warsztatu do warsztatu a chłopaki z FC Serwisu po paru dniach zadzwonili, że auto jest gotowe do odbioru. Szczerze polecam!!
",
Bartek, Hyundai coupe 2003r
"Pan Daniel jest profesjonalistą podszedl do zabiegu podnoszenia mocy mojej Laguny 3 bardzo dokladnie w seri 141 KM 326NM po zabiegu 197KM 426NM teraz auto naprawdę jedzie...w warsztacie mila atmosfera super komunikatywność certyfikat gwarancja programu na 2 lata ...POLECAM...",
Piotr, Laguna 3
"Warsztat godny polecenia,naprawa wykonana błyskawicznie.Obsługa bardzo miła,profesjonalna.Ceny adekwatne.Gorąco polecam",
Piter, Ford Focus
"W moim audi Pan Grzegorz wymieniał mi wadliwy licznik i pełny FIS, czego inni nie chcieli się podjąć. Wszystko działa perfekcyjnie, dodatkowo naprawił wyświetlacz w którym nie było kilku linii. Polecam",
Paulina, Audi
"Polecam. Szybko i fachowo.Właściciel widać że pasjonat motoryzacji ukierunkowany na dobre i skuteczne rozwiązania . Nie wciska Lipy.Nie naciagaja szybko i sprawnie a co wazne dla mnie informoja o kazdych dodadkowycz kosztach polecam
",
Grzechu, Seat Toledo
"Gorąco polecam warsztat Pana Posłowskiego.
Trafnie zdiagnozował problem, szybko i sprawnie zlikwidował usterkę, a co najważniejsze dowiedziałam się o przyczynie usterki.
W końcu znalazłam warsztat, w którym nie wciskają ciemnoty.
",
Monika, Hyundai getz
"To mój pierwszy warsztat z którego wyjechałam zadowolona. mechanik szybko i trafnie zdiagnozowali problem stukania w zawieszeniu. Po wymianie tulei wahaczy i końcówki drążka wyjechałam z Warsztatu naprawionym autem. Muszę jeszcze podkreślić bardzo dobry kontakt między warsztatem a klientem. O wszystkim byłam informowana , co i za jaką kwotę...",
Siwa , Opel insygnia
"Szybko i sprawnie. W 40 min naprawa opony zimowej do s-max po przebiciu. Bardzo profesjonalne podejście do zlecenia i doradztwo. ",
BIK1, Ford s-max
"Szybko, tanio i co najważniejsze dobrze wykonana robota. Polecam jak najbardziej! :) ",
Zadowolina, Volkswagen
"Od kilku lat naprawiam swoje oba autka u Pana Rafała. Zawsze można się dogadać, uprosić termin, najważniejsze, radzą sobie z każdą usterką i awarią. Super, polecam.",
Marek Klimatyzacja
godziny pracy: od pn do pt 8:00 - 16: 00
Centrum Usuwania Wgnieceń w Custom Center. - NOWY PUNKT Znajdujemy się w środku Wrocławia na ulicy PRZEDMIEJSKIEJ 1. Ulica boczna Legnickiej, za stacją BP, restauracja McDonalds i TGG. Jesteśmy długoletnią firmą, działająca w branży...
We speak English, Polish, Russian, Ukrainian
Oferujemy usługi związane z mechaniką ogólną i precyzyjną dla samochodów osobowych wszystkich marek. U nas wykonasz kompleksowe naprawy w uczciwej cenie. Mamy 4 stanowiska i dokładamy wszelkich starań, żeby naprawy były wykonane możliwie...
Naszym nadrzędnym celem jest doskonałe zadowolenie Klienta. Uważnie słuchamy Państwa uwag i zgłoszeń oraz aktywnie staramy się je zrozumieć, aby jak najlepiej realizować zlecenia serwisowe oraz stale polepszać jakość naszej pracy. Naprawy w...
Zapraszamy do nowo otwartego warsztatu na ul. Kolbuszowskiej 3. Oferujemy szeroki zakres usług. Każdy klient jest traktowany u nas wyjątkowo.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?