POWRÓT

Naprawa manualnych skrzyń biegów Ford Wrocław

Filtry

  • "Polecam wszystkim ten warsztat! Właściciel przed rozpoczęciem naprawy uczciwie informuje o kosztach, jeśli coś wychodzi nagle podczas naprawy również od razu daje znać. Poza tym ratują w awaryjnych sytuacjach, przed urlopem nagle auto nawalilo, mogłem liczyć na bardzo szybką naprawę, od razu zajęli się tematem i spokojnie mogłem wyruszyć na...",
    Marcin L, Opel

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • PPAuto Paweł Przerada

    Przedświt 10,  Muchobór Wielki,  Wrocław

    ******   5.9  (4 opinie)

    "Usterka zdiagnozowana i naprawiona. Polecam tego Mechanika.",
    Marcin, Peugeot 206 1.9d

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • autologic

    Strachowskiego 21-25,  Ołtaszyn,  Wrocław

    ******   4.3  (3 opinie)

    "Szybko,sprawnie i co najważniejsze to, to ze nie zdarli ze mnie pieniedzy !!! Czystko,jest gdzie usiasc i sliczna Pani czestuje kawą :) Polecam !!!!!!!!!!",
    Focus, Ford Focus

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Doskonała obsługa, nienaganny porządek, pomocny personel, szybko i bez problemów. Polecam!",
    Rafał, BMW 1

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Obie zgłoszone usterki zostały sprawdzone. Dostałam informacje o możliwości i koszcie naprawy oraz czy problem będzie całkowicie rozwiązany - tzn. jakie naprawy mogą być jeszcze konieczne w niedalekiej przyszłości. Naprawa wykonana i obecnie auto w pełni sprawne. Kontakt z serwisem bardzo dobry. Polecam.",
    Oliwia, Ford Fiesta 1.0 Ecoboost 2014

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • Auto serwis PIŃSKA Opel i inne marki

    ul. Pińska 13 tel.607 302 337,  Muchobór Wielki,  Wrocław

    ******   5.6  (30 opinii)

    "Bardzo uczciwy mechanik, fachowiec zna sie na swojej robocie. Polecam w 100% jestem bardzo zadowolona.",
    maga, ford

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Trafiłem do tego warsztatu na podstawie opinii z netu i muszę przyznać że nie żałuje. Do wykonania miałem pilny remont całego silnika, co zawsze jest stresujące bo oznacza sporą stratę czasu i pieniędzy z budżetu. Od początku panowie wykazali się pełną transparentnością swoich działań i dobrym podejściem do klienta. Przed podjęciem kluczowych...",
    Maciek, Ford/Focus

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • JapanTech

    Karkonoska 39,  Krzyki,  Wrocław

    ******   5  (206 opinii)

    "Usługa wykonana bardzo dobrze. Fachowa i profesjonalna informacja o przyczynach i naprawie auta.",
    Daro, Ford Focus C-max

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Bardzo miła i konkretna obsługa, rzetelnie przeprowadzony serwis, wszystko dogłębnie wyjaśnione. Naprawa wykonana szybko, w umówionym terminie. Gorąco polecam !",
    AJS, Ford Mondeo mk3

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

Ford Transit 2000r: Drganie samochodu

Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.

Odpowiedzi (1)

Ford Galaxy 1997: wchodzi tylko pierwszy bieg

Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi

Odpowiedzi (1)

Ford focus 2001: nie wchodzi bieg wsteczny

Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?

Odpowiedzi (1)

Ford focus 1/6 16v 2000: samochód nie jedzie na piątym biegu

Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam

Odpowiedzi (1)