"Polecam wszystkim ten warsztat! Właściciel przed rozpoczęciem naprawy uczciwie informuje o kosztach, jeśli coś wychodzi nagle podczas naprawy również od razu daje znać. Poza tym ratują w awaryjnych sytuacjach, przed urlopem nagle auto nawalilo, mogłem liczyć na bardzo szybką naprawę, od razu zajęli się tematem i spokojnie mogłem wyruszyć na...",
Marcin L, Opel
"Usterka zdiagnozowana i naprawiona. Polecam tego Mechanika.",
Marcin, Peugeot 206 1.9d
"Szybko,sprawnie i co najważniejsze to, to ze nie zdarli ze mnie pieniedzy !!!
Czystko,jest gdzie usiasc i sliczna Pani czestuje kawą :)
Polecam !!!!!!!!!!",
Focus, Ford Focus
"Doskonała obsługa, nienaganny porządek, pomocny personel, szybko i bez problemów. Polecam!",
Rafał, BMW 1
"Obie zgłoszone usterki zostały sprawdzone. Dostałam informacje o możliwości i koszcie naprawy oraz czy problem będzie całkowicie rozwiązany - tzn. jakie naprawy mogą być jeszcze konieczne w niedalekiej przyszłości. Naprawa wykonana i obecnie auto w pełni sprawne. Kontakt z serwisem bardzo dobry.
Polecam.",
Oliwia, Ford Fiesta 1.0 Ecoboost 2014
"Bardzo uczciwy mechanik, fachowiec zna sie na swojej robocie. Polecam w 100% jestem bardzo zadowolona.",
maga, ford
"Trafiłem do tego warsztatu na podstawie opinii z netu i muszę przyznać że nie żałuje.
Do wykonania miałem pilny remont całego silnika, co zawsze jest stresujące bo oznacza sporą stratę czasu i pieniędzy z budżetu.
Od początku panowie wykazali się pełną transparentnością swoich działań i dobrym podejściem do klienta. Przed podjęciem kluczowych...",
Maciek, Ford/Focus
"Usługa wykonana bardzo dobrze. Fachowa i profesjonalna informacja o przyczynach i naprawie auta.",
Daro, Ford Focus C-max
"Bardzo miła i konkretna obsługa, rzetelnie przeprowadzony serwis, wszystko dogłębnie wyjaśnione. Naprawa wykonana szybko, w umówionym terminie. Gorąco polecam !",
AJS, Ford Mondeo mk3
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam