"Szczegółowa diagnoza usterek, precyzyjna kalkulacja kosztów naprawy oraz części przeznaczonych do wymiany - przedstawienie kosztorysu do akceptacji - i co najważniejsze błyskawiczna i terminowa realizacja zlecenia .
Bez najmniejszych obiekcji POLECAM usługi Pana Michała i jego zespołu, BARDZO DZIĘKUJĘ.",
Madmax Cars, Opel Movano, Citroen c5
"Auto serwis Pińska godni polecenia mechanicy. Jestem z pomorza, jechałam na poludnie do rodziny , przed Wrocławiem zepsuł mi sie samochód , jak to kobieta panika, dostałam od znajomych namiary na ten serwis i nie żaluje. Chłopacy sciagneli mnie do warsztatu, usuneli usterke za nie wielkie pieniądze co było dla mnie istotne, Tego samego dnia...",
madziula , citroen C3
"Doskonałe wrażenia po pierwszej wizycie. Przyjazna obsługa i poczucie zaopiekowania klientem. Naprawa ekspressowa, czas oczekiwania zależny wyłącznie od dostawcy zamówionych części. Problem rozwiązany, samochód naprawiony, uśmiech na twarzy po wyjeździe z serwisu pozostał. A że nie było tanio? Za wysoką jakość trzeba płacić.
Dziękuję...",
Daniel, Citroen C5 Tourer
"Szybka i sprawna wymiana żarówki oraz płynu chłodniczego. Polecam.",
Konrad, Citroen C3 I, 1.1i 61KM, 2008r.
"szybko i sprawnie wykonana diaganostyka i naprawa - bez naciągania ceny",
citroen, Citroen C3 rok produkcji 2008
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady