Zapraszamy do nowo otwartego warsztatu na ul. Kolbuszowskiej 3. Oferujemy szeroki zakres usług. Każdy klient jest traktowany u nas wyjątkowo.
AV_serwis to nowoczesny warsztat samochodowy, który łączy szeroki zakres usług z dbałością o detale i wygodą klienta. Specjalizujemy się w: — kompleksowej mechanice i diagnostyce (w tym regeneracja DPF/EGR, naprawa zawieszenia, obsługa...
"Szybko i dobrze. Regeneracja przekładni w 24 h . Gwarancja na usługę 12 miesięcy. Polecam. ",
Gregor, BMW X1 23D XDRIVE 2010
"wymiana silnika profesjonalna mechanik o imieniu adam to chodzacy mozg ",
kamikadze, daewoo
"Szybko i dokładnie, dobry kontakt, właściciel warsztatu który jak obiecał że oddzwoni to oddzwonił, cena za usługi adekwatna do roboty. Bardzo dobry przepływ informacji szeroki asortyment częsci do terenówek",
Waldek, xl7
"Panowie to prawdziwi fachowcy, jestem bardzo zadowolona z usług",
mlynarska, mercedes a klasa
"100 % zadowolenia !! Szybko i fachowo. Pełne doradztwo bez naciągania na koszty. Pomoc nawet w niedzielę. Problem z odpalaniem zdiagnozowano oraz naprawiono na poczekaniu. ",
nowako, BMW/E46
"Super warsztat, miła obsługa, znają się na żeczy, ceny nie są wysokie. Diagnoza braku chłodzenia w moim autku wykonana szybko, już na wstępie otrzymałam jasne ukierunkowanie co jest przyczyną i faktycznie po 2h wymieniona część i problem zniknął :) W końcu zima idzie a ogrzewanie potrzebne ! Polecam!",
Jaonna, Ford Focus 1.8tdci
"Bardzo mile zaskoczona ! Polecam , miła obsługa , szczegółowa wycena oraz szybki czas naprawy samochodu , na pewno wrócę ! ",
Regina, BMW 320 S
"Serwis wart polecenia. Fachowa robota. Bardzo duży plus za jakość obsługi klienta, pracownicy mili i uprzejmi. ",
Miłosz
"Dobrze wykonana praca, szybko i solidnie. Polecam ten warsztat nie zdzierają z człowieka :-)",
kass93, Seat Leon
"Wspaniały fachowy warsztat!! polecam Również paniom ",
ewa, BMW
"Spełniono wszelkie moje oczekiwania, miły Pan, który na czas i profesjonalnie zajął się moim samochodem. Polecam ;)",
Kamila, BMW E60
"Naprawiałem w tym warsztacie golfa V w poprzednim warsztacie źle postawili diagnozę i wymienili pół auta i dalej jak było tak jest bo wizycie w tym warsztacie Panowie stwierdzili usterkę po pół godzinie wymienili cześć i auto pracuje jak powinno polecam ten warsztat ",
Paweł, Golf
"Naprawiałem u nich dwoje BMW serii 5- rozrząd i dwumasa do wymiany. Naprawa trwała zaledwie kilka dni, wszystko elegancko pracuje, cena w porównaniu do innych miejsc gdzie się dowiadywałem bardzo sprawiedliwa :) gorąco polecam! ",
Piotrek, BMW e61
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Hej, Mam problem z wsteczny biegiem, chciałem szybko wbić wsteczny i nie da się to wbić tak jakby coś wyskoczyło ale przy samy lewarku, pozostałe biegi działają bez zarzutu. Z tym też nie było problemu do tej pory ... :):) co to może być? Jak mocno się docisnie ten wsteczny i trzyma lewarek...
Mam problem z manualną skrzynią biegów (GS6-45DZ) do BMW F30 320d z 2012 r. Problem został zdiagnozowany, a mianowicie do wymiany jest łożysko tej skrzyni no i oczywiście uszczelniacze. Problem w tym że mój poprzedni mechanik który próbował ją naprawić nie mógł dostać tego łożyska, bo...