Domyślnie pracujemy od godziny 10:00 do godziny 17:00, jednak jak pokazuje doświadczenie dla klienta jesteśmy w stanie nagiąć swoje zasady i zacząć wcześniej lub skończyć później. Specjalizujemy się w serwisowaniu klimatyzacji...
"super warsztat i tyle w temacie dostałem jako stały klient auto zastępcze ",
jaca , mercedes
"Polecam firme w 100%! Pełna profeska! Gwarantowane zadowolenie klienta! ",
Szymon, Bmw x3
"Pan wulkanizator fachman w swojej dziedzinie,życie nam uratował,a nie musiał dziękujemy jeszcze raz",
Agnieszka, Dacia duster
"Zawsze rzetelnie fachowo i szybko bardzo miła obsługa.",
Dorota
"Polecam serdecznie , najlepszy warsztat we Wrocławiu :)
dobre ceny i jakość
pozdrawiam",
artur, bmw e46
"Trafiłam na warsztat dosłownie przypadkiem, bo był to jedyny warsztat, który miał termin na następny dzień. W warsztacie została wykonana wymiana opon na alufelgach.
Umówione na konkretną godzinę i punktualnie przyjęte. Możliwość przeczekania w poczekalni.
Szybki czas realizacji.
Myślę, że wrócę tam przy najbliższej usterce do naprawy.
",
Barbara, BMW Seria 3 2.0 benzyna 2004
Witaj na portalu, prawdopodobnie najlepszego Auto Serwisu w Twoim mieście mieszczącego się przy ulicy Ożynowej 46 we Wrocławiu (Krzyki-Ołtaszyn). Warsztat ten zajmuje się naprawą samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych. Serwis...
"Wymiana przewodu wodnego. Bardzo profesjonalna obsługa. Awaria wydarzyła się tuz przed weekendem. W sobotę, bez najmniejszego problemu auto zostało przyjęte do warsztatu. Odrobinę zaniżona ocena za czas i koszt, ponieważ część oryginalna i sprowadzana z Warszawy z magazynu, co mocno zdeterminowało powyższe parametry. Warsztat godny polecenia,...",
peterek, Opel Insignia
"Zaufałam, warto było:)
Zawsze jestem zadowolona.
",
Agnieszka
"Wymieniłem olej i filtry + usługi montażu opon.
Wszystko zostało wykonane szybko, sprawnie i w wyznaczonym terminie, a ceny są poniżej średniej. Mogę polecić ten serwis samochodowy.",
Alex, bmw 3 f31
"Profesjonalizm i jakość wykonanych napraw jak w ASO. Panowie znają się na rzeczy i bez strachu zostawiam tam swój samochod :) ",
Maciek F, Bmw e46
"ekipa godna polecenia robilem u nich juz drugiego leona arl wszystko jak nalezy solidnie i fachowo bez zbednego cwaniactwa napewno wruce jeszcze do nich. polecam z czystym sumieniem",
cupra4tdi
Wykonujemy usługi diagnostyczne i naprawcze aut wszystkich marek. W naszym warsztacie samochodowym posiadamy jako nieliczni najnowocześniejszy sprzęt do geometrii kół 3D, oferujemy auto zastępcze na czas naprawy, a także inwestujemy w...
"Trafna diagnoza i szybka naprawa na drugi dzień, bez problemowo. ",
Daniel, BMW e36
"Geometria kół wykonana szybko i konkretnie Chwilkę poczekać i gotowe , Miła obsługa ",
Rafał , bmw e46 320td 2003
"Polecam. Profesjonalne podejście. Szybko i sprawnie
",
DarPol, Opel Insignia 1,5 2018
"Jestem bardzo zadowolony z usług :) Wszystko zrobione jak trzeba, wyjaśnione co ewentualnie może być do zrobienia w przyszłości. Stały kontakt - najpierw diagnoza potem telefon, co trzeba zrobić jaki koszt. Polecam bardzo wszystkim
BMW e87",
Emil, BMW 1 Series [gen: E87 2004 - 2007, rok: 2005] 116
"Serwisuje tu auto swoje i zony od 3 lat i nigdy sie nie zawiodlem. Rzetelnie podchodza do tematu, informuja co nalezy wymienic na juz, a z czym jeszcze mozna poczekac. Ceny czesci bardzo przystepne i dobrej jakosci. Zawsze na zadane pytanie dostaje wyczerpujaca odpowiedz. Polecam.",
Maciek, Mazda 6
"Polecam ten warsztat, Panowie znają się na tym co robią. Jest to jeden z nielicznych serwisów we Wrocławiu godnych polecenia.",
Paszkiewicz matti, BMW 5 e60
"Usterka zdiagnozowana i naprawiona. Polecam tego Mechanika.",
Marcin, Peugeot 206 1.9d
"Szybko,sprawnie i co najważniejsze to, to ze nie zdarli ze mnie pieniedzy !!!
Czystko,jest gdzie usiasc i sliczna Pani czestuje kawą :)
Polecam !!!!!!!!!!",
Focus, Ford Focus
"Doskonała obsługa, nienaganny porządek, pomocny personel, szybko i bez problemów. Polecam!",
Rafał, BMW 1
"Po tygodniu poszukiwań trafilam na Pana Michała, który dokonał najpierw diagnozy i wyceny , a później naprawy usterki skrzynki rozdzielczej i problemu z przednimi półosiam w moim aucie. Zostałam obsłużona błyskawicznie i profesjonalnie. Polecam z całego serca.Jeśli będzie kiedyś taka potrzeba to na pewno wrócę w to miejsce. ",
Daria, BMW E90
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Hej, Mam problem z wsteczny biegiem, chciałem szybko wbić wsteczny i nie da się to wbić tak jakby coś wyskoczyło ale przy samy lewarku, pozostałe biegi działają bez zarzutu. Z tym też nie było problemu do tej pory ... :):) co to może być? Jak mocno się docisnie ten wsteczny i trzyma lewarek...
Mam problem z manualną skrzynią biegów (GS6-45DZ) do BMW F30 320d z 2012 r. Problem został zdiagnozowany, a mianowicie do wymiany jest łożysko tej skrzyni no i oczywiście uszczelniacze. Problem w tym że mój poprzedni mechanik który próbował ją naprawić nie mógł dostać tego łożyska, bo...