"W trzech słowach: SZYBKO, TANIO, SKUTECZNIE ",
Paweł , Ford Mondeo 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW 2008
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt w warsztacie. Pełny profesjonalizm, auto naprawione na czas, ceny adekwatne do usług. Pan mechanik miły i życzliwy.",
Andrzej, Ford S MAX
Jesteśmy dynamicznym salonem i serwisem samochodowym. Nasz warsztat to połączenie tradycji i nowoczesności, które pozwalają nam oferować najlepsze rozwiązania dla miłośników marek Fiat, Peugeot i Opel. Jesteśmy zespołem ekspertów z wieloletnim...
Mechanika Pojazdowa Auto-Serwis Autoholowanie "MJD"
Gdańska 20 (naprzeciwko Agromy, okolice Rubinkowa, Bielawy), Bielawy, Toruń
Mechanika Pojazdowa „MJD" Marek Zieliński Naprawy, Autoholowanie, Diagnostyka komputerowa, Awaryjne odpalanie ul. Gdańska 20 Toruń NIETYPOWE GODZINY USŁUG - ZAPRASZAM FIRMY - NAPRAWY NOCNE, WEEKENDOWE, SZYBKI SERWIS -...
"Firma posiada na wyposażeniu zestaw oryginalnych narzędzi, którymi działa po mistrzowsku. FUL wypas. Szybka, sprawna i profesjonalna obsługa. Polecam.",
Marek K
"Polecam tanio i solidnie",
Młody, Porsche Cayenne
"wczoraj naprawialem moj samochod w warsztacie darex na jozefa 50 problemy z gazem !!! bledy w elektronice palaca sie kontrolka awari silnika !!! panowie szybko mi zdiagnozowali i naprawili wszystko super dziala !! goraco polecam !!!",
asia, ford fiesta
"Witam
Życzę wszystkim i sobie samych tak profesjonalnych mechaników.
Przyjechałem do Torunia i zepsuło mi się auto.
Adres warsztatu znalazłem w internecie gdyż pochodzę z Gdańska.Mimo późnej godziny pan Kamil zgodził się sprawdzić co się stało. Usterka została prawie natychmiast znaleziona i po niecałych 2h samochód został naprawiony. Trzeba...",
arekzgdańska, OPEL /ASTRA H
Szybkie naprawy samochodów, wymiany płynów, hamulce, zawieszenia. Wymiana opon od 40 zł AutoKosmetyka - pranie tapicerki od 150 zł Atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszych...
"jestem zadowolona z calej operacji naprawa umowiona zrobiona na czas i to za nie duze pieniazki bede polecac firme pozdrawiam ",
bozenka, ford mondeo 1.6 tdci
SPECJALIZACJA : NISSAN,RENAULT,GRUPA VW, OPEL - samochody osobowe i dostawcze, samochody 4x4 wszystkich producentow
"To sa prawdziwi fachowcy forda, sprawdzili, wyregulowali skaczace obroty podczas zmiany biegu. Jest juz okey I za dobra cene co bylo wazne dla mnie emeryta. Polecam ten warsztat wszystkim uzytkownokom samochodow Ford. ",
Verdirus37, Ford focus mk1 ktory bezyna 1.8
"Polecam Ok Serwis. Rzetelna obsługa, szybko i sprawnie wykonana naprawa. Po raz kolejny się nie zawiodłem. ",
Ryszard, Ford Mondeo MK IV
"Wszystko dobrze , prawidłowo wykryta usterka i usunięta, polecam",
Karol
"Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Fachowe doradztwo i miła obsługa, a to bywa rzadkością :) Polecam",
Łukasz, Ford Mustang
"Bardzo mili panowie mechanicy. Trafiłam tu przez przypadek, warsztat jest daleko od mojego domu, ale nie żałuję. Jestem zadowolona z usługi. Pozdrawiam!",
Grażka18, Ford Fusion 1.6 benzyna 2007
"Profesjonalnie,solidnie i tanio!!!Bez zbędnej zwłoki.A najważniejsze ,że poradzili sobie z naprawą ,której nie chcieli się podjąć w innych zakładach.Polecam bardzo.",
Wiesława
"Zmiana opon. Opony zalozone byle jak w stosunku do wentyla. A po to na oponach sa oznaczenia, ze by brac je pod uwage i zakladac tak jak byc powinno.",
ace of spades
"Wymiana filtrów i serwis klimatyzacji, wszystko bez zarzutu, dobra cena i kontakt z właścicielem serwisu, chyba wreszcie znalazłem odpowiedni warsztat do serwisowania aut",
Pawel, Ford Focus, 1.6 benzyna, 2009
"Bardzo miła obsługa. Panowie szybko i sprawnie naprawili mi auto, a dużo warsztatów w których byłam wcześniej nie chciało się tego podjąć. Serdecznie polecam:)",
NiNa
"Miałam niedawno okazję skorzystać z usługi serwisu klimatyzacji. Jestem bardzo zadowolony z fachowej i konkretnej obsługi. Warsztat godny polecenia.",
Piotr, Toyota Yaris
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam