Jesteśmy dynamicznym salonem i serwisem samochodowym. Nasz warsztat to połączenie tradycji i nowoczesności, które pozwalają nam oferować najlepsze rozwiązania dla miłośników marek Fiat, Peugeot i Opel. Jesteśmy zespołem ekspertów z wieloletnim...
"Zakład jest ok, mechanicy dobrzy i stanowczy ;) Potrafią naprawic kazde autko;)
Jak najbardziej polecam ten warsztat kazdemu !!!
Mila atmosfera i konkretna obsluga tylko czesto brak wolnych terminow na umowienie sie.",
Kasia
"Jestem zachwycona usługą dobrymechanik począwszy od pierwszego maila poprzez rozmowę telefoniczną, cenne wskazówki, pocieszenie że wszystko będzie dobrze, sympatyczną panią recepcjonistkę w Arpolu, przesympatycznych panów w warsztacie aż do momentu zamknięcia za mną szlabanu pod czujnym okiem szefa.
Dziękuję serdecznie.",
Ewa, Dacia Duster 2019
"Polecam! Regularnie oddaję tam swoją Hondę CRX i obsługa pierwsza klasa. Szybka diagnoza, szybka naprawa, stały kontakt telefoniczny, o wszystkich kosztach informują na bieżąco, no i znają się na robocie. Szukałam takiego warsztatu od 4 lat. ",
hlkty70, Honda CRX Del Sol
AJR Serwis jest obecny na toruńskim rynku od 1956 roku.
Specjalizujemy się w kompleksowej naprawie samochodów. Naszą specjalnością jest: mechanika pojazdowa, blacharstwo, lakiernictwo samochodów powypadkowych wszystkich marek osobowych i...
"Warsztat polecił mi znajomy, aby mnie kobiety, której nie obchodzi zbytnio wnętrze "Peugeot'a - skarbu nie pierwszej zresztą młodości", nikt nie oszukał. Samochód ma być ładny i sprawny. Czyni to w moim przypadku p. Zbigniew Kędzierski i Jego Ekipa.
Panowie; dziękuję za fachowość, jakość, wyrozumiałość i cierpliwość.
Pozdrawiam
Jolanta Stawara",
Jolanta Stawara
Zapraszamy do naszego warsztatu. Zajmujemy się blacharstwem samochodowym. Ściśle współpracujemy z lakiernikiem, co pozwala nam oferować kompleksowe naprawy powypadkowe.
Obsługujemy wszystkie marki aut osobowych i dostawczych.
Witam. Kupilem jakies 8msc temu VW Polo 6N 1994r ze spuchnietym progiem pasazera, wersja 3d. Dzisiaj mialem sie wziac za ten prog, polozony byl ,,bitex" po zdjeciu warstwy, jest szpachla oraz dziura a w srodku progu pianka. Pytanie moje brzmi, czy wymianiac caly prog ?