"Witam
Do Chłopaków trafiłam z polecenia bo moi poprzedni mechanicy to już się chyba przepracowali... Dlatego też auto wymagało całego przeglądu.
Panowie szybko i sprawnie zlokalizowali oraz usunęli usterki. Doradzili i wytłumaczyli jak blondynce ",
Donata, Seat Toledo
"Świetny zakład, świetni fachowcy. Chłopaki znają się na rzeczy. Serdecznie polecam każdemu. ",
Olek
"Świetny warsztat, bez problemu podjęli się naprawy mojego samochodu , gdzie ine warsztaty kręciły nosem że nie mają czasu że nie opłaca się naprawiać ze lepiej sprzedać .
Pan mikołaj natomiast zakasał rękawy i autko naprawił . ",
Ziomek , BMW
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...