Wymiana chłodnicy Oleśnica

Filtry

  • "Naprawa wykonana szybko, fachowo. Firma posiada programy komputerowe dzięki którym szybko można zdiagnozować usterkę. Jestem bardzo zadowolony z usługi, gorąco polecam. ",
    Piotr

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Usługa wykonana prawidłowo, szybko i niedrogo z wyjaśnieniem.",
    Mirek

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Jeżeli chcesz naprawić samochód a nie wróżyć z fusów to polecam MP serwis. Maciek wie co robi i nie musisz się martwić że naciągnie cię na 100 innych rzeczy które tak naprawde są sprawne. Polecam ten serwis w 100% ja serwisuje tam swoje BMW i jestem bardzo zadowolony !!",
    Moller, E46 330d

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

Opel Vectra C 2008 1.8 benzyna: Gaz po zmianie chłodnicy nie załącza

Vectra C 1.8 benzyna + gaz. Zmieniłem dzis Chłodnice i po całości odpalam silnik a LPG nie załącza się. Nawet wskaźnik ilości gazu pokazuj jego brak (rezerwa) choć kilka dni temu tankowałem gaz. Mruga zielona kontrolka gazu (ta co wskazuje załączenie) Nie wiem czy dobrze ale dopiero w trakcie...

Odpowiedzi (1)

Hyundai i30 2007 rok: chłodnica klimatyzacji do Hyundai i30 2007 1.6 CRDI 90KM

Witam, Podczas dzisiejszej wizyty u mechanika oznajmił mi on, że chłodnica to koszt około 500-800 zł zaś robocizna 250 zł. Z kolei fachowiec od klimatyzacji stwierdził, że cena chłodnicy to ok 250 zł zaś robocizna to 100 zł. Słysząc te kwoty obawiam się, że mechanik chce mnie naciągnąć. Ile...

Odpowiedzi (4)

Honda CR-V z gazen r2000: Problem z chłodnicy

Posiadam samochód Honda CR,-V z gazem r2000 ale jest problem dlaczego płyn w chłodnicy się gotuje i wiatraki się nie załączaja?

Odpowiedzi (3)

Opel Astra H GTC 1.4, 2010 r.: Żółta maź w zbiorniku wyrównawczym i wyciek płynu przy EGR

Witam. Od jakiegoś czasu mam wyciek płynu chłodniczego jakby spod EGR. Był on zdejmowany, sprawdzany i zakładany z nową oryginalną uszczelką 2 razy. Nic nie dało. Polecano mi wsypać uszczelniacz do chłodnic, lecz trochę się obawiałem takich zabiegów, więc jeździłem. Obecnie zauważyłem, że w...

Odpowiedzi (1)

Nasze porady

Wszystko, co musisz wiedzieć o układzie chłodzenia

Wszystko, co musisz wiedzieć o układzie chłodzenia

Układ chłodzenia odpowiada za prawidłowe działanie silnika spalinowego w samochodzie. Jego prawidłowe działanie jest więc niezbędne dla funkcjonowania samochodu. Czy wiesz jednak, na jakiej...

więcej