"Autko zrobione szybko, dokładnie i z zaangażowaniem.
Wymiana turbiny, olej itp.
Wszystko wytlumaczone i uzgodnione.
Nie znam innego, tak dobrze prowadzonego warsztatu. Ani w Niemczech, ani w Szwajcarii.
Dziękuję.
",
Sylwia , Audi a6c6
"Z napraw zleconych Pan Gołębiowski wywiązał się bez zarzutów,wykonane prawidłowo .Od lat korzystam z usług w/w warsztatu i jestem zadowolona.Ceny przystępne ,znajomość mechaniki pojazdów dobra nadmieniam ,że różne marki samochodów powierzylam do naprawy.POLECAM.Nadmieniam e niema naciągania ogolnie rzetelna obsługa.",
Gosia
"Świetny warsztat. Polecam wszystkim. Od czterech lat serwisuję u Nich swojego Fiata Stilo i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanych usług.",
Dariusz, Fiat Stilo 1.2
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .