"Dzien dobry, zadzwonilam wczoraj a dzisiaj juz mam auto naprawione. Naprawialam hamulec reczny i swiatlo wsteczne, elektryke. Wyszlo jeszcze kilka rzeczy czekam na wycene. polecam!",
itt, Renaullt Kangoo
"Jestem z Wrocławia i pracuje na taxi naprawiam u Cezara swój samochód który służy mi do pracy
Zawsze mój samochód naprawiony jest na czas
Choć do Oleśnicy mam 30 kilometrów zawsze będę przyjeżdżał naprawić moją taksówkę ",
Grzegorz , toyota
"W pełni profesjonalna i miła obsługa, czułem się tak jakbym był u przyjaciela który rzeczywiście chce mi pomóc. Bardzo polecam !!!",
J. Pastuła Oleśnica, VOLVO V40
"Usługa wykonana prawidłowo, szybko i niedrogo z wyjaśnieniem.",
Mirek
"Nie znam bardziej rzetelnego mechanika niz Pan Maciej. Terminy mega precyzyjne, ciagly kontakt z klientem odnosnie ewentualnego rozszerzenia napraw, czy tez przedluzenia czasu naprawy. Zna sie bez dwoch zdan na tym co robi i najwazniejsza rzecz robi z powolaniem! Kazde moje auto oddaje w Jego rece. Nie znam lepszego warsztatu. Ja najbardziej...",
Rafcio, Bmw E46 , E36
"Świetny warsztat. Polecam wszystkim. Od czterech lat serwisuję u Nich swojego Fiata Stilo i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanych usług.",
Dariusz, Fiat Stilo 1.2
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy mogę w oplu astrze G 2.0 di przy wymianie alternatora odkręcić górna poduszkę silnika ?
Witam. Auto Renault Laguna2 ph2 2006r 2.0benzyna gaz Występują drgania w kabinie i nadwoziu na obrotach biegu jałowego, po dodaniu gazu znikają, wymienione swiece cewki olej Rozrząd Poduszki silnika Czy drgania mogą wynikać ze zużycia koła pasowego wału korbowego? Koło nie było wymieniane....
Peugeot 407 2.0 16V 2007 Dzień dobry. Mam problem z drganiem silnika nie ma znaczenia czy silnik jest zimny czy ciepły. Obroty nie spadają, wskazówka obrotomierza stoi w miejscu
Witam, BMW F11 525D 218KM (N47) 2012r. Na zimnym silniku strasznie rzuca silnikiem i drgania te są wyczuwalne na karoserii (siedzeniu). Jak na postoju dodaje się gazu to czuć bujanie nadwoziem. Jak silnik się nagrzeje objaw maleje ale nie znika w pełni. Proszę o sugestie (poduszki?)...