"Szybka i profesjonalna naprawa. Machnik doradził słusznie wymianę klocków i udało się to zrobić za jednym zamachem.",
Michał, Citroen C5 2010
"W moim nissanie miałem problem z rozruchem udałem się do firmy cezar pana darka aby zdiagnozować problem .usterka została usunięta w ciągu godziny uszkodzony był czujnik położenia wału.
Objezdzilem w Oleśnicy kilkunastu mechanikow dodam tylko ze na komputerze nic nie pokazało nie wiem jak do tego doszli.
Polecam cezar.super mechanik.",
adamg, nissan
"Świetny warsztat, bez problemu podjęli się naprawy mojego samochodu , gdzie ine warsztaty kręciły nosem że nie mają czasu że nie opłaca się naprawiać ze lepiej sprzedać .
Pan mikołaj natomiast zakasał rękawy i autko naprawił . ",
Ziomek , BMW
"Po wizycie u Pana Grzegorza mogę śmiało powiedzieć, że jest on mechanikiem z powołania ale przede wszystkim niezwykle uczciwym człowiekiem. Miałem problem w moim Audi, które po załączeniu turbiny bardzo dymiło. Pan Grzegorz bardzo szybko postawił trafną diagnozę.",
Andrzej, audi A3 1,9 tdi 2005r,
"Usługa wykonana prawidłowo, szybko i niedrogo z wyjaśnieniem.",
Mirek
"Bardzo profesjonalny warsztat, naprawy szybko konkretnie trafnie i w dobrej cenie. Trzecie BMW serwisuje u Maćka i nie mam zamiaru zmieniać warsztatu. Mogę polecić z czystym sumieniem. Zresztą wysyłam tam każdego kto pyta mnie o dobrego mechanika.",
Kris, BMW E38
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, przy prędkości większej niż 50km/h auto zaczyna buczeć, na trasie przy prędkościach 100 Km/h jest to już dosyć mocne buczenie. Na pewno nie jest to silnik, zmiana biegów, obrotów nie wpływa na zmianę wycia. Im większa prędkość tym mocniej buczy. Czy to będą łożyska?
Witam, Mam Opla Insignie z 2011 1,6t b + g, podczas jazdy słyszę szum z tyłu z prawej strony - czy to może być łożysko i jakie są koszty wymiany / naprawy ?, Proszę o radę Pozdrawiam Leszek
Witam jeżdżę citroenem Xsara picasso 2002r 1.8 Benz mam taki problem ze strasznie mi coś chuczy z przodu zwłaszcza przy większej prędkości. Mam pytanie czy to może być łożysko?
Witam, przy jeździe powyżej 50km/h przy nawet delikatnym skręcie kierownica w lewo, słychać buczenie. Przy wyższych prędkościach i skręcie głośniejsze buczenie. Ale gdy wyprostuje kierownice, bądź skrece w prawo jest cisza. Co to może być?
Hyndai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
Volkswagen Tiguan to model produkowany od 2007 roku do teraz. Jest to auto segmentu Crossover, mniejsze od modelu Touareg. W samochodach tych występują silniki benzynowe o poj. od 1.4 do 2.0 TSI,...
Mazda CX-3 to crossover, który jest najmniejszym modelem z gamy pojazdów sportowo-użytkowych produkowanych przez Mazdę. Większym odpowiednikiem Mazdy CX-3 jest model CX-5. Model CX-3...