Wymiana pompy paliwa Oleśnica

Filtry

  • Promowany

    "Auto nie odpalało. Panowie przyjechali, odholowali auto, a na następny dzień odstawili pod sam dom. Auto profesjonalnie i szybko naprawione - ceną byłem pozytywnie zaskoczony. Polecam.",
    Szymon, Audi A3

    Wymiana pompy paliwa
    Zarezerwuj wizytę
  • "W moim nissanie miałem problem z rozruchem udałem się do firmy cezar pana darka aby zdiagnozować problem .usterka została usunięta w ciągu godziny uszkodzony był czujnik położenia wału. Objezdzilem w Oleśnicy kilkunastu mechanikow dodam tylko ze na komputerze nic nie pokazało nie wiem jak do tego doszli. Polecam cezar.super mechanik.",
    adamg, nissan

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Witam, pana Grzegorza znalazlem przez internet. Zasugerowalem sie samymi pozytywbymi opiniami na temat specjalizacji pana Grzegorza w silnikach diesla. Moj problem to opilkująca pompa WC oraz wtryskiwacze w Mondeo mk3 2.0 tdci 130 KM. Dzwoniąc i rozmawiając z panem Grzegorzem nie dowierzalem w czas naprawy mojego auta, mianowicie jeden dzien,...",
    Jakub, Ford Mondeo mk3

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Wszystkie naprawy wykonane bardzo szybko, fachowo i w dobrej cenie. Fachura jakich mało, bardzo polecam.",
    Exige

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

Audi : Pompa paliwa

Witam serdecznie mam pytanko czy pompa paliwa od audi a4 1.9 tdi 90km będzie pasować do audi a4 1.9 tdi 110km

Odpowiedzi (1)

Ford Mondeo mk3 2.0tdci 2002r.: Pompa paliwa elektryczna

Gdzie znajduje się elektryczna pompa paliwa ? Ford mondeo mk3 2002r. 2.0 Tdci

Odpowiedzi (1)

Audi 80 B4 1.9TDI 1995r.: Problem z jazdą. Ustawiać pompę na nowo czy kupić nową?

Dzień dobry. Mam problem, ponieważ od jakiegoś czasu jak jade (najczęśniej jak dodaje gazu) rzuca mi całym autem jakby się dusił wcześniej tylko na czwórce jak miałem za małą prędkość a teraz na każdym biegu a jak dodam tego gazu za dużo to mi się wydaje że coś w nim zaraz eksploduje. Auto...

Odpowiedzi (1)

Skoda felicja 1996: Pompka paliwowa

Auto podczas jazdy zgasło i już nie odpaliło. Metoda prób i błędów doszedłem do pompki paliwa w baku i tu jest problem, niema zasilania w tej pomoce. Oczywiście bezpieczniki sprawdzone. Wyczerpałem pomysły co się stało. Będę wdzięczny za pomoc.

Odpowiedzi (3)

Nasze porady

Co zrobić, gdy silnik nierówno pracuje na wolnych obrotach?

Co zrobić, gdy silnik nierówno pracuje na wolnych obrotach?

Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...

więcej