"Super warsztat i podejście właścicieli do klienta. Gorąco polecam ",
Jacek, VW passat
"Z całą pewnością Firma F.U.H . AUTO-PUNKT Z Jędrzejowa Jest firma godną polecenia; Właściciel oraz pracownicy -PEŁEN PROFESJONALIZM!!!!
Warsztat; pracownicy, oraz usługa naprawy wykonana na europejskim poziomie;
Dobra rada!
Proszę korzystać z usług tej firmy ,bo naprawdę znają się na tym co robią, a inne zakłady naprawcze mogą i powinny...",
Damian, AUDI S8
"Serwisuje w tym warsztacie cała flotę swoich pojazdów. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń co do jakości usług niezależnie od tego czy wykonywali je praktykanci, czy wykwalifikowani mechanicy. Swoją drogą duży plus dla warsztatu, iż podejmuje się szkolenia oraz przyuczania nowych mechaników. Jeśli chodzi o czas oczekiwania na naprawę dzięki...",
Szkoła Jazdy Gadacz
"Serdecznie polecam tego mechanika. Naprawa wykonana stosunkowo szybko, ale bardzo starannie. Cenny przystępne. ",
Jaruss54, peugeot 307
"Auto serwis polecam wszystkim zainteresowanym osobom.
Kontakt i dbałość o klienta pierwsza klasa.Usługa wykonana na umówioną godzinę bez zbędnego czekania. Super ",
Gość, Hyundai ix 35
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie uszczelniacza półosi i krzyżaka , podczas jazdy na biegu jest cisza ,po naciśnięciu sprzęgła i wrzuceniu na luz podczas jazdy ,ze skrzyni dochodzi nie tyle co stukanie a terkotanie ,i z utrata prędkości słabnie. Volvo V40 ,99, benzyna 1,8
volvo V50 1.6 D2 2011r. model 2012r. skrzynia manualna 6 biegów. Stuki przy zmianie biegów po zagrzaniu. Problem nie występuje na zimnym, po przejechaniu około 10km przy ruszaniu i zmianie biegów z 1 na 2 słychać stuki (czasami z 3 na 4), raz przy odsprzęglaniu napędu słychać stuk przy...
Podczas jazdy nie moge włączyć piątego biegu Volvo XC 60. Co się mogło stać?
Witam,mam problem z volvo v40,1.8 benzyna 1998,chodzi o skrzynie biegów, mechanik wymienił jakieś zabezpieczenie po czym auto przejechało 500metrow i znów to samo wbija się bieg A auto nie rusza ,czy wie ktoś co to może być,?