"Bardzo dobry, konkretny mechanik. Polecam. ;)",
mick
"Polecam - dobry fachowiec, szybka wymiana, niska cena - polecam",
poker, renault scenic
"Polecam Tą Firmę.Naprawiałem tam trzy samochody z awarią elektroniki jeden był z padniętym immobilizerem szybka diagnoza i szybka naprawa . Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i co ważne zadzwoniłem przyjechali scholowali auto. Miła obsługa POLECAM",
klient
"Mogę polecić warsztat Orliński auto service. Warsztat ma profesjonalne i nieszablonowe podejście do sprawy. To co przyciągnęło mnie do tego warsztatu i zadecydowało że moja współpraca trwa już kilka lat to głownie dwa czynniki.
Nie omijają trudnych i niewygodnych usterek jak i głębokich napraw jak remonty silników czy inne bardziej...",
Adam, bmw peugeot fiat jeep
"Jak najbardziej polecam wszystkim posiadaczom nowych samochodów. Ceny konkurencyjne do serwisów ASO, a wiedzą i kompetencją przewyższają wszystkich w okolicy. Widać, że właściciel szkoli swój personel! Wymieniłem olej w skrzyni biegów metodą dynamiczną, początkowo nie byłem do końca przekonany bo różne opinie słyszałem na temat wymiany ale się...",
Adam, BMW
"Montowalem w tym warsztacie instalacje Lpg wszystko fachowo, sprawnie i profesjonalnie.Autoryzowany serwis polecam w 100%. Kolejne auto też zamierzam przerobić tu na gaz, aby jeździć taniej! ",
patos, Hyundai Accent
Zakład samochodowy mieści się przy skręcie na Dębowiec po prawej stronie.
"Profesjonalne solidnie wykonana usługa , warsztat na wysokim poziomie , polecam ",
Robert, Ford Fokus Mk 3
Jarecki Auto Serwis (wcześniej Blak-Lak) jesteśmy na rynku przeszło 20 lat, nasza renoma potwierdzona tysiącami napraw bez reklamacyjnych napraw oraz zadowolenia naszych klientów. Kompleksowo zajmujemy się naprawami powypadkowymi samochodów jak i...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?