"dziś odebrałem swój samochód od chłopaków naprawiają w rozsądnych cenach nie ściemniają mówią co trzeba wymienić a to pokrywa się z prawdą robią od ręki są naprawdę dobrymi fachowcami. Jedynym minusem jest wzerunek zakładu który nie zachęca ale fachowość przebija piękne warsztaty polecam",
Audi , AUDIO a4TDI
"Naprawili mi samochód od ręki. Mają dobre ceny na części. Jedyny minus to to, że nie ma gdzie zaczekać - w środku mało miejsca, a na dworze zimno.",
ademik, opel astra
"SPARKO Autogaz
ul. Braniborska 70
Oceniam warsztat na ocenę bardzo dobrą.
Jestem współwłaścicielką FORDA MONDEO, po przeanalizowaniu miesięcznych rachunków za paliwo wspólnie z mężem podjęłam decyzję o zainstalowaniu w naszym samochodzie instalacji gazowej.
Wybór warsztatu nie należał do łatwych, szczególnie, że zdążyłam odwiedzić ...",
JustynaZ, Ford Mondeo
"Tu podany jest błędny adres, na stacyjnej mają już tylko z hondy może zapach. A byłem w nowej siedzibie CARPA...zajefajnie. Polecam Żegiestowska 5 od armii krajowej..
Andrzej...i nie jakiś kumpel",
Andrzej, Jazz
"Jakość instalacji i montażu bardzo wysoka. Polecam!",
klient
"Extra przygotowane auto do rajdów i wypraw.Widać ogromne doświadczenie i wiedze teoretyczna.Ogólnie super.",
Tomek, nissan patrol y61
"OBECNIE WARSZTAT MIESCI SIĘ NA UL KRAKOWSKIEJ. PRACUJE TAM BARDZO DOBRY MŁODY MECHANIK, MIAŁEM PROBLEM Z MERCEDESEM AKURAT BYŁ SAM I DORADZIŁ ABYM WYMIENIŁ CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU. PO WYMIANIE SAMOCHÓD CHODZI JAK NOWY JESZCZE NIE RAZ ODWIEDZE TEGO MECHANIKA",
WŁADYSŁAW, MERCEDES
Uwaga na ta firme. O ile zamówiony towar dotrze do odbiorcy to z reklamacjami sa okropne problemy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Moto Trade Uwaga oszust" i juz można wyciągnąć wnioski. Mój problem polegał na tym iż zakupiona pompa paliwa...
"Miałem problem z układem kierowniczym plus zapieczone zaciski hamulcowe. Zależało mi na czasie, nie zawiodłem się chłopaki szybko naprawili mi autko - czekałem 2 dni. Śmigam już 2 miesiące po naprawie , maszyna chodzi bez zarzutu. Polecam. ",
artur, Bmw
"Wszystko w jak nalepszym porządku.
Miałem Problem z Samochodem nigdzie nie potrafili zdiagnozować usterki i tak tułałem się od warsztatu do warsztatu i znajomy mechanik mówił mi żebym jeszcze tutaj podjechał i co?? i auto zagadało. Wcześniej nie mogłem odpalić a jak już odpalił to nierówno chodził. Polecam Warsztat i Sklep, bo naprawde jest...",
Inferno
"Z warsztatu korzystam od kilku lat. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Naprawy wykonywane były zawsze na czas. Zakres i koszty napraw zgadzają się z wcześniejszymi ustaleniami. Mam do nich zaufanie, polecam.",
Radek, Opel Corsa
"naprawiałem w serwisie Bzoma wtrsykiwacze do mojej mazdy 6. jestem zadowolony z wykonanej usługi i czasu oraz diagnostyki. ",
Marcin, Mazda
"polecam ich usługi sprowadzony samochód spełnił moje oczekiwania w 101% !
jednyny minus czas oczekiwania ale było warto !",
wisniowski , toyota land cruiser 4,2
"Samochód przyjęty od ręki. Jeszcze przy mnie najechano na podnośnik i zdiagnozowano usterkę. Przybliżone koszty podane już przed wymianą. Z dnia na dzień wymiana koła pasowego. Dostałem rachunek, który jest jednocześnie gwarancją. Duże udogodnienie to płatność kartą.
Polecam",
Wojtek, Fiat Bravo Multijet 120KM
"Wreszcie po 3 nieudolnych mechanikach, którzy zdarli ze mnie kase za robociznę po której trzeba było kolejny raz poprawiać znalazłem gościa, który robi raz, a dobrze i porządnie! Polecam, bo gdzie frajerzy naciągali na kasę on po prostu naprawił mi auto! ",
Marecki, BMW E60 SERIA 5
"Bardzo polecam, przyjmują faktycznie o umówionych godzinach i dotrzymują terminów, nie próbują naciągać na niepotrzebne naprawy. Napewno tam powrócę z innymi przypadłościami :p",
Max_pwr
"NAPRAWIAŁEM MOJEGO PASSATA B5 U PANA WOJTKA, BRAK MOCY , BO INNI MECHANICY
ROZKŁADALI RECE ALBO KAZALI WYMIENIAC TURBINE CZEGO NIE WYMYSLALI .PAN WOJTEK ZROBIŁ BARDZO SZYBKO I PASSACIK FRUWA JAK SAMOLOT ,TANIO SOLIDNIE I SZYBKO .......POLECAM TEN WARSZTAT",
ARI, WV PASSAT B5
"Wielki pozytyw jestem bardzo zadowolona naprawa idzie szybko cena nie duża za drobne poprawki nic odemnie nie wzięli, widać że uczciwe chłopaki i nie naciągają klientów w dodatku czynne niemal cały czas :) Polecam",
Zadowolona klijentka
"Bardzo miłe, szybkie i profesjonalne wykonanie usługi. Polecam:)",
Krzysiek, Seat Leon
"Witam serdecznie , polecam wszystkim szczęśliwym posiadaczom subaraków warsztat RM-AUTO na ul.Wrocławskie w Kiełczowie. Bardzo miła i fachowa obsługa, usterka zdiagnozowana i usunięta bardzo szybko, bez naciągania i wymiany połowy niepotrzebnych części. Od początku byłem o wszystkim informowany (na każdym etapie wiedziałem co jak i za...",
mr.sti, impreza
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Gdzie w peugeocie 807 2.2hdi znajduje się czujnik ESP?
Mam problem z uruchomieniem, kręci a nie odpala, wyświetla się komunikat wykonaj serwis antypoślizgowy. Gdzie szukać usterki?
Witam. Posiadam vw tiguan II z 2017 roku. Po wymianie olei w dsg i silniku zapaliła mi się kontrolka check engine pomarańczowa. Wróciłem się oczywiście do serwisu w , którym wymieniałem oleje , podłączyli auto pod komputer i wyskoczył błąd p154b00 sterownik esp błąd. Powiedziano mi , ze to...
Witam vw passat b5 fl Jak pada albo jest wilgotno pali się kontrolka esp po jakimś czasie gasnie. Co może byc przyczyną?
Jeżeli którakolwiek z opon w Twoim samochodzie traci przyczepność umów się do warsztatu na kontrolę. Problemy z trakcją mogą być spowodowane usterką układu kontroli trakcji lub złym stanem opon....