"Bez zastrzeżeń. Wszystko tak jak być powinno. Profesjonalizm i fachowa robota.",
Jan
"Naprawa przebiegła szybko i skrupulatnie. Kontakt z pracownikami przeprowadzającymi naprawę na każdym jej etapie doskonały. Polecam wszystkim poszukującym dobrego warsztatu naprawy aut.",
Jarosław, Renault Clio
Uczciwość to nie strategia biznesowa, to wybór. Można działać tak, by maksymalizować zysk, ale można też postawić na zasady i budować coś, co ma prawdziwą wartość – zaufanie. W Moto Mistrzu wierzymy, że klient wraca tam, gdzie czuje się...
"Najlepszy warsztat w Lublinie, profesjonalni mechanicy, polecam.",
Michał, BMW
"Po naprawie wtryskiwaczy wszystko działa ok, bardzo szybki czas realizacji oraz bardzo dobry kontakt z klientem.
Polecam !",
Adam
"Szybko, sprawnie, 100% transparentna naprawa. Polecam z całego serca. Wrócę nie raz.",
Miłosz, Skoda Octavia III
"Super podejście do klienta, najlepszy elektromechanik w Lublinie. Polecam ",
Magdalena , BMW 5
Teraz 20 litrow LPG GRATIS lub inny upominek
"Rewelacyjne podejście do klienta. Rzetelna diagnostyka. Dobry kontakt. Solidna naprawa. Nowoczesne podejście do aspektów naprawy samochodów. Na pewno wrócę tam jeszcze z moją leciwą astrunią.",
krecik_77, opel astra
"Mechanik z dużą wiedzą, w innym warsztacie kazali wymieniać silnik, tutaj mechanik bez większego problemu zdiagnozował usterkę i naprawił ją bez części zamiennych. Koszt również nie duży, polecam ",
Adam, Bmw
"Szybko,solidnie i sprawnie,miła obsługa,kawy też można się napić podczas obsługi;)",
Radosław, Fiat Punto 2
"Chrysler Pacifica 4.0 AWD 6 biegów - skrzynia biegów gdzie zrobić, gdzie regenerować w Lublinie? Opinia poniżej. Cała przygoda. Warto przeczytać.
Na wstępię muszę wspomnieć, żę opinię wystawiam około pół roku po regeneracji mojego konwertera/skrzyni w samochodzie Chrysler Pacifica 4.0 AWD. Uważamm, że dopiero po jakimś czasie można swierdzić...",
Piotrek, Chrysler Pacifica 4.0 AWD 6 biegów
"Polecam z czystym sumieniem. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i szybki czas naprawy auta. Jeżeli naprawiać samochód to tylko tutaj; Pozdrawiam ",
Marek Bychawa , bmw f10
"Witam. Jestem włąścicielem Mazdy 6 2009r., od momentu kiedy ją kupiłem była serwisowana w autoryzowanym serwisie Mazdy. Niestety po 4 latach miłej współpracy musiałem pożegnać się z serwisem ponieważ pojechałem z usterką zawieszenia i wyjechałem z tą samą usterką tylko, że wymieniono mi część która była dobra i za część jak i usługę zapłaciłem,...",
Tomek, MAZDA 6 2,5 GH
"Pełen profesionalizm, bardzo celna i szybka diagnoza. Auto naprawione w dobrej cenie. Polecam w 100%",
Marcin W, BMW e46
"Bardzo dobry warsztat. Byłem nie jednokrotnie i ani razu się nie zawiodłem. Nie naciagaja na koszta i wiedzą co robią ",
Michał, Bmw e39
Autoryzowany serwis Volvo SCANDINAVIA AUTO Lublin przy ulicy Konopnica znajduje się w Konopnicy pod Lublinem. Od 2004 roku prowadzimy jedyny w Lublinie autoryzowany salon sprzedaży i serwis mechaniczny samochodów marki Volvo. W naszej ofercie...
"Pełny profesjonalizm. Usługa wykonana szybko i tanio",
Michal B
"Polecam wszystkim. Szybko, tanio i skutecznie :)
Duży plus, że Pan Piotr to normalny, sympatyczny człowiek.",
beteg
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, problem dotyczy auta Jeep cherokee 2015,diesel, 170 KM i automat. Od pewnego czasu przy prędkości od 100km/h zapala się Check, i komunikat "Konieczny serwis przekładni biegów" Mogę dalej jechać lecz kiedy zwolnię do 30, 40 hm/h żeby potem się rozpędzić auto się dusi i potrzebuje np. 1 km...
Witam, mam mercedesa c200 kompressor 2001 rok 2.0 benzyna. Pojawił się problem ze skrzynia biegów. Jest tylko wsteczny i jedynka. Nie zmiania na wyższe biegi. Co może byc przyczyna ??
Witam wycofalam z garazu i do przodu juz nie pojechalo silnik kreci do tylu jedzie ale w przód juz nie co to moze byc? 2 tygodnie temu byl wymieniany olej w skrzyni i samochód jezdzil do dzisiaj do tylu jedzie ale do przodu juz nie.
Witam, problem polega na tym., ze dosyc czesta choc nie zawsze podczas zmiany biegu z 2 na 3 cos "haczy" , czyli jakby na chwile blokuje wejscie na 3 bieg. Zauważyłem ze rzadziej to sie dzieje jezeli obroty na 2 biegu sa w okolicach 3 tysięcy. Jeżeli natomiast obroty sa w granicach 2-2,5,...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...