"Bardzo fajny warsztat, brakuje kompleksowej informacji o wykonywanych czynnościach (trzeba samemu dzwonić i się dopytywać co z autem, ile będzie kosztowało itd.)
Wszystkie naprawy wykonują dość sprawnie, szybko, ceny przystępne, ceny części również konkurencyjne.
Co roku oddaje do nich auto na przegląd, wymiany płynów filtrów itd. ",
bobinek, Skoda Octavia II
"Byłem już kilka razy w tym serwisie i naprawdę polecam. Każda wymiana przebiegała szybko i bardzo rzetelnie. Właściciel bardzo kontaktowy i pomocny.
",
Mariusz, Volvo S40
"Jestem bardzo zadowolony z usług. Robiłem tam wcześniej passata B3 a teraz samochód żony i swój. Nie były to wielki naprawy ale jak to jest w starych samochodach rdzy troszkę było. Lakiernik widać zna się na robocie. Autko idealnie zrobione i polecam. Brakowało jakieś kawy ale przecież to nie piekarnia czy cukiernia. Serdecznie polecam i ceny...",
Krzysztof, Mercedes 300 D orac mercedes coupe
"warsztat z właściwym podejściem do klienta. Fachowa ocena uszkodzenia w moim samochodzie Ford Focus. Naprawa przebiegła sprawnie i terminowo. Cena usługi taka jak wszędzie. Jestem bardzo zadowolony i mogę śmiało polecić wszystkim. ",
konrad
"Naprawa blacharska / wymiana drzwi /i ich lakierowanie + błotnika tylnego. Pełen profesjonalizm w jakości wykonania naprawy i i kultury obsługi. Zakład wart polecenia . Ubezpieczyciel LINK4 - na zlecenie którego była wykonana usługa - powinien być w pełni usatysfakcjonowany w doborze takich zakładów współpracujących. Było również szybko i...",
zbigo, honda HR-V
"Bardzo dobry warsztat, chłopaki wiedzą co robią a nie tak jak większość "pseudomechaników" zjeżdziłem parę warsztatów i nikt nie mógł znaleźć co stuka, oni znaleźli, naprawili i wszystko jest ok!!! a co najważniejsze przystępne ceny!!!",
Maro, Audi A6
"Citroen Xantia 2.0 HDI hydroactiv . miałem wyciek oleju z zawieszenia ciekło z 8 m-cy
Nikt nie chciał się podjąć naprawy.przyjechałem do p.Lipko i naprawa od ręki 3 wyrazy o naprawie szybko tanio 8 solidnie.",
andrzej, citroen Xantia II hdi
"Zdecydowanie polecam, serwisuję u nich auta firmowe od kilku lat. Goście są profesjonalistami.
Ponieważ są dobrzy czasem trzeba chwilę poczekać na swoją kolej, cenowo na tle Wrocławia wypadają bardzo dobrze (w mojej ocenie omijam warsztaty robiące wszystko za 5 zł).
Rewelacyjny stosunek jakości usługi do ceny (wg mojej subiektywnej oceny).",
yanekj
"Jak najbardziej polecam; profesjonalne i uczciwe podejście do napraw, nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Kompletnie nie rozumiem komentarza poniżej:
"...Brak profesjonalizmu, robota wykonana tylko na zlecenie klienta, nawet jeśli mechanik widzi jakieś usterki w aucie nie informuje o tym". Tak się składa, że rok temu jakiś cymbał z SKP kazał mi...",
Grzegorz, Octavia 1 FL 1.6
"W RG Auto-Serwis naprawiałem auto już kolejny raz ( naprawy blacharskie ) i zawsze spotkałem się z życzliwością i fachowością w szczególności ze strony właścicielki Pani Grażyny Szerszeń. Naprawy były wykonane najszybciej jak to możliwe zaraz po załatwieniu formalności związanych z ubezpieczeniem, co nie zawsze było łatwe. Pani Grażyna bardzo...",
Arek
"Prawdziwy fachowiec, rzetelny i solidny, z dużym zasobem wiedzy. Można mu powierzyć auto z pełnym zaufaniem - niezwykle uczciwy.",
kobzacz, Fiat 126p, Uno, CC, Opel Corsa B, Mercedes 190, Sk
"Jeśli w jakimś warsztacie czegoś nie potrafią naprawić lub zdiagnozować, to ten Pan to naprawi. W dodatku w niższej cenie jak u innych. POLECAM!",
wtyku, Mazda 323F, Audi A3, Ford Fiesta, Fusion. Mazda MX
"Wielka wiedza w temacie marki Mercedes. Jeżeli jest termin umówiony wszystko zrobione na czas . Zawsze telefonicznie ustalenia jeżeli wynikło coś więcej w naprawie. Proponowane części nowe ,zamienniki lub regenerowane, tak wiec można naprawę wykonać za rozsądne pieniądze
Gorąco polecam ten warsztat posiadaczom mercedesa",
Chris, e- klasa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, ma problem, Pali mi się kontrolka abs i esp. Błąd po stronie lewej koło przednie. Wymieniony czujnik razem z korona na przegubie. Raz świeci od razu a niekiedy po kilku kilometrach. Co może być przyczyną?
Witam. Mam problem, mianowicie po zakupie przejechałem autem do domu 250 km bez żadnego problemu, do wymiany podobno była pompa ABS (pod nadkolem przy zderzaku przednim) auto oddałem do znajomego który miał go bez problemu ogarnąć, z tego co powiedział była tam już wymieniana wtyczka,...
Witam mam problem z palącą się lampką abs,"Ford Fusion" w zeszłym roku skutkowało to wymianą akumulatora oraz alternatora problem zniknął ale w tym roku jak samochód nie jeździł kilka tygodni problem powrócił. Ciekawostką jest dziwny szum po którym lampka w zeszłym roku gasła w tym roku już nic...
Skoda Fabia 1.2 rok 2007 Pali się kontrolka ABS i czasem zapala od ręcznego do tego auta buczy tak jak przy większej prędkości
Świecąca kontrolka ABS oznacza, że kontrola nad blokowaniem kół podczas hamowania jest nieaktywna. Kontrolka ABS może być wywołana przez awarię czujnika prędkości obrotowej kół, niesprawną pompę...
Współczesne auta są wspomagane przez wiele systemów, mających swoje specyficzne oznaczenia. Wiele z nich, mimo że wiele razy słyszanych, tak naprawdę niewiele nam mówi. Tymczasem znajomość skrótów...