"z czystym sumieniem polecam ten warsztat.",
ulaa, toyota
Potrzebujesz naprawić samochodu? Zadzwoń. Posiadamy wiedze, doświadczenie i sprzęt.
"Tanio i exprwsowa obsluga znaja sie na robocie napewno tam jeszcze pojade z moim autkiem na poprawki lakiernicze",
ddw
"Krótko. Kupiłem auto do tzw renowacji. Temat felgi , stan opłakany , szrot. Znajomy polecił mi firmę Warmia Whells. Sprawą zajął się Pan Tomasz. Człowiek przemiły i konkretny. Felgi po renowacji wyglądają oszałamiająco. Koszt usługi bardzo przystępny. Polecam Polecam.
Tomasz C. Olsztyn ",
Junior , VW Phaeton
"Drogo, bez rachunku, jakaś fucha po godzinach. Auto brudniejsze oddali niż oddałem do naprawy. Naprawa to przekładka paru części. Tworzą przy okazji usterki, za które żądają dodakowych pieniędzy. NIE POLECAM !",
jerzybb, seat
"Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat. Profesjonalne podejście, uczciwość i jakość wykonywanych usług na najwyzszym poziomie.",
Błażej, Honda Accord 2005
"Wszystko bardzo szybko, cena niska. Ogółem bardzo polecam.",
Artur
"Kilka lat temu kupiłem nową mazdę cx 5. W okresie gwarancyjnym musiałem korzystać z serwisu ASO. Miałem z tym sporo problemów. Ponieważ nie mam ambicji gmyrania w samochodzie (moje jest paliwo, olej do silnika i płyn do spryskiwaczy oraz ciśnienie w oponach) musiałem wybrać warsztat któremu mogę zaufać. Wybrałem warsztat p. Wasilewskiego i...",
zadowolony, Mazda CX 5
"W moim samochodzie marki Ford Fiesta znaleziono usterkę wycieku płynu wspomagania kierownicy, nie zostałem naciągnięty na żadne części, myślałem, że pompa wspomagania jest uszkodzona. Część czyli "przewód" dowiozłem we własnym zakresie, mogłem też kupić w serwisie Forda za prawie 300 zł. Wybór jest zawsze. Osoba oddająca samochód do naprawy...",
Ford, Ford Fiesta MK6
"znamy sie z Panem pietruszko chyba juz 12 lat jestesmy u niego co najmniej raz w roku i zawsze pomorze mieszkamy w niemczech i nasze autka a bylo ich kilka zawsze opel nieznaja inego mechanika ostatnim razem bylismy u niego 18.06.2014 byla powarzna awaria i udalo sie naprawic tak ze nie mam zamiaru zmieniac mechanika. ",
marek, opel vectra c
"Już 3 raz korzystałem z usług zakładu i jestem bardzo zadowolony. Sprawdziłem wszystkie warsztaty w mieście i powiem szczerze, że przepaść pomiędzy cenami innych zakładów a tego jest naprawdę wielka. Raz się zdarzyło, że mój samochód (czy też pojazd, bo opel nie zasługuje na status samochodu) musiał postać dzień dłużej, ale dzień wcześniej...",
WojtasTaba
"Już nie pierwsza naprawa zrobiona w tym warsztacie. Zawsze wszystko zrobione dobrze i w rozsadnej cenie. Bardzo polecam. ",
rafal, Opel astra
"Z usług warsztatu korzystam już nie pierwszy raz - jak zawsze wszystko sprawnie, fachowo, bez problemów w dobrej cenie. Miła obsługa, chęć pomocy w trudnym ustaleniu usterek. Bardzo polecam",
Tomasz, Toyota Corolla Verso
"Serwis godny polecenia. Naprawiałem tam swojego fiata stilo i jeepa commandera ze wszystkim sobie radzili i to w umówionym terminie. Na czas pobytu auta w serwisie zawsze miałem auto zastępcze.",
Grzegorz, jeep commander, fiat stilo
"Nie ma co się dużo rozpisywać po prostu szybko , tanio i przede wszystkim profesjonalnie . Polecam wszystkim ten warsZtat ",
Patryk, Mercedes w210
Auto Gaz Serwis - Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko
Sprzętowa 4, Osiedle Kętrzyńskiego, Olsztyn
"Myślałem, że tyle pozytywnych komentarzy to sam właściciel sobie ponastawiał, ale dziś byłem pierwszy raz w serwisie i już wiem, że zostanę stałym klientem :) Bardzo miła obsługa, Pan wszystko wyjaśnia, nie naciąga na dodatkowe koszta, dostałem na kartce wypisane wszystko co zostało zrobione, różne rady na podane przeze mnie problemy. Na koniec...",
Jakub, BMW
"Szybka diagnoza i naprawa usterki za niewielkie pieniądze. Pan spokojny, cierpliwy, miły. Serdecznie polecam",
sylwia, Honda
"Tani i porządny i szybki. Polecam ................................................................................................................",
all, mithubishi
"Polecam warsztat za profesjonalne podejście i pomocną obsługę, cena adekwatna do usługi, rzetelne wykonanie",
Mateusz, Opel Astra
"Był to 3 warsztat do którego udałem się w celu zdiagnozowania usterki. Żaden nie podołał, tutaj usterkę zdiagnozowano mi w ciągu kilku godzin. Panowie mają dużą wiedzę i do tego specjalistyczny sprzęt. Cena w sumie była adekwatna bo nikt nie potrafił sobie z tym poradzić ale koszty poniesione w sumie 3 warsztatach były duże.",
Matej , Audi A4
"Naprawa przedniego zawieszenia. Szybko i sprawnie. Po naprawie fiesta bez porównania lepiej się prowadzi. Przed naprawą zaproponowali sprawdzenie stanu innych części, które trzeba będzie naprawić w najbliższym czasie. Po wszystkim dali kosztorys na te naprawy. Teraz przynajmniej wiem na czym stoję. Poza tym bardzo sympatyczna obsługa :) Polecam!",
Ela, Ford Fiesta
"Naprawa wykonana szybko i solidnie. Przede wszystkim można otrzymać fachową i konkretną poradę. Wszystko jest uzgadniane wcześniej bez stawiania "przed faktem dokonanym". Ceny ok (płaci się za robotę, a nie za dotknięcie klamki). Warto korzystać i polecać.",
Zatorzanka, Nissan micra
"Auto w "TADEK Autoserwis" naprawiam od 2 lat i jestem zadowolony z świadczonych przez warsztat usług. Po zdiagnozowaniu usterek zawsze wykonują telefon i sugerują najrozsądniejsze rozwiązania. Przede wszystkim nie naciągają klientów na zbędne i niepotrzebne naprawy. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym.",
MatSm, Mazda Premacy
"Bardzo sprawna obsługa. Uczciwe podejście, profesjonalna diagnoza i skuteczna naprawa za całkiem dobre pieniądze. Naprawdę polecam",
TomT, Audi A6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...