"Ja przyjade tu za każdym razem. Oddaje samochód i wiem ze wszystko zostanie zrobione jak należy. Szybko i sprawnie. Jestem zdziwiony baaardzo tymi negatywnymi komentarzami ... Chyba raczej ktoś się mści niż prawde pisze. ",
Jakub, Citroen c8
"Tanio i bardzo dobrze. ",
mario
"Jakis czas temu zatarlem swoj motor,skorzystalem z usulg serwisu Moto-Line i powiem szczerze,ze jestem bardzo zadowolony.Obsluga poradzila sobie z moim problem bardzo Szybko i sprawnie i do tego za rozsadne pieniadze.Polecam Wszystkim",
Danielo, Honda CRF 250
"Duża wiedza chłopaków na temat motoryzacji, podjeżdżasz wiesz co i jak mówią cenę... robiłem juz tam 2 swoje samochody i wszystko dobrze lata w krótkim czasie, często tego samego dnia odbierałem... rano dawałem i wieczorem już miałem auto gotowe do drogi",
kamei58
"krótko zwiężle i na temat: Profesjonaliści w tym co robią!",
eclipsiak
"Super obsługa i wykonanie.
Bardzo fachowe podejście do klienta.Polecam",
mobil, Mecedes c
"POLECAM PANA TADEUSZA SZYBKO SPRAWNIE I UCZCIWIE.
KONKRETNY FACHOWIEC
NAJLEPSZY W OLSZTYNIE BO WIE CO SIE DZIEJE W AUCIE!",
Cezary, BMW E39
"Do tego warsztatu zgłosiłem się z wieloma usterkami,za każdym razem szybko profesjonalnie i bez naciągania jak to jest na mieście.
Moim zdaniem najlepszy i najuczciwszy mechanik w Olsztynie, fachowe podejście do tematu,a co najważniejsze bardzo przystępne ceny. Polecam na przyszłość wszystkim.
Ja osobiście na pewno wrócę.",
Kamil, Peugeot 307Sw
"Naprawa mojego samochodu została wykonana bardzo szybko, efekt naprawy bez żadnych zastrzeżeń - super. Pan Ruch, jak i Panowie z którymi rozmawiałam, życzliwi, sympatyczni. Polecam ten zakład wszystkim, którzy niestety będą musieli skorzystać z takiej pomocy. Mnie również ten zakład polecono. ",
IPP BARBARA B., Suzuki Ignis
"Z całą pewnością firma godna polecenia!",
Adam, Opel Astra
"Wielu mechaników nie umiało zdiagnozować problemu. Dostałem namiar od znajomego, po czym udałem się do "Dobrego Warsztatu". Na samym początku miła, rzetelna obsługa z kawą/herbatą do wyboru. Usterka została zdiagnozowana bardzo szybko, zostały przedstawione koszty czarno na białym. ZA DIAGNOSTYKĘ NIC NIE ZAPŁACIŁEM. Od razu widać , że Panowie...",
Bartek, BMW e46
AUTO KAR GAZ mechanika pojazdowa i LPG Krzysztof Karwowski
Kołobrzeska 50, Osiedle Kętrzyńskiego, Olsztyn
"Naprawa obejmowała: wymianę tarcz i klocków - przód, wymianę łożyska, wymianę drążka, przegląd okresowy LPG i wymianą oleju + filtrów. Wszystkie zgłoszone problemy zostały prawidłowo zdiagnozowane i usunięte. Kosztorys napraw przedstawiony przed rozpoczęciem pracy. Termin wykonania - 6 godzin!!! Po doświadczeniach z innymi mechanikami jestem...",
Jacek, subaru forester 2002 2,5
Auto Serwis Premio StrefaOpon - przeniesiony na PŁOSKIEGO 3
Gdyńska 19 (warsztat przeniesiony na PŁOSKIEGO 3), Osiedle Mazurskie, Olsztyn
Warsztat zamknięty - Zapraszamy do naszej drugiej lokalizacji: Auto Serwis Premio StrefaOpon Serwis ul. Płoskiego 3 10-699 Olsztyn
"Zaślepiałem swój kolektor ssący u tego fachowca. Usługa przebiegła sprawnie.
Po 2 dniach mogłem już cieszyć się odzyskaną mocą na niskich obrotach.
Spaw wykonany solidnie.
Gorąco polecam wszystkim chcącym przeprowadzić modyfikacje kolektora ssącego w silniku z19dth w tym warsztacie.",
Dawid Saab, Saab 93 2005r. 1.9 TiD 150 KM
"Polecam, chłopaki znają się na robocie jak nikt inny. Moje bmw e46 które borykalo się z problemami z elektryką przez 1,5 roku i zwiedziło kilku mechaników, po 2 tygodniach u chłopaków wyjechało jak nowe. Robią do końca, przede wszyskim z pasją i nie naciągają na kasę. Polecam wszystkim ",
suchy , Bmw e46
"Jeden z lepszych warsztatów w których robilem swój samochód. Życzliwość i kultura. Ceny umiarkowane o to mi chodziło Tak trzymać",
Sob, Audi A6
"Polecam warsztat, zna się na rzeczy, ceny jak na Olsztyn ma przystępne i robi szybko. Można się
z nim dogadać.",
Nol, Bmw
Artykuły Motoryzacyjne Bazyl Adamiec to firma składająca się ze sklepu i warsztatu elektromechaniki samochodowej w zakresie alternatorów i rozruszników. Zakupią Państwo rozruszniki, alternatory, podzespoły do rozruszników i alternatorów;...
"Bardzo sprawna obsługa. Uczciwe podejście, profesjonalna diagnoza i skuteczna naprawa za całkiem dobre pieniądze. Naprawdę polecam",
TomT, Audi A6
Auto Gaz Serwis - Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko
Sprzętowa 4, Osiedle Kętrzyńskiego, Olsztyn
"Myślałem, że tyle pozytywnych komentarzy to sam właściciel sobie ponastawiał, ale dziś byłem pierwszy raz w serwisie i już wiem, że zostanę stałym klientem :) Bardzo miła obsługa, Pan wszystko wyjaśnia, nie naciąga na dodatkowe koszta, dostałem na kartce wypisane wszystko co zostało zrobione, różne rady na podane przeze mnie problemy. Na koniec...",
Jakub, BMW
Potrzebujesz naprawić samochodu? Zadzwoń. Posiadamy wiedze, doświadczenie i sprzęt.
"W moim samochodzie marki Ford Fiesta znaleziono usterkę wycieku płynu wspomagania kierownicy, nie zostałem naciągnięty na żadne części, myślałem, że pompa wspomagania jest uszkodzona. Część czyli "przewód" dowiozłem we własnym zakresie, mogłem też kupić w serwisie Forda za prawie 300 zł. Wybór jest zawsze. Osoba oddająca samochód do naprawy...",
Ford, Ford Fiesta MK6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...