"Mega pozytywnie , Wszystko na czas i solidnie za ustalone pieniądze. Cena usługi też na normalnym poziomie. POLECAM",
lamy, Mercedes CLS 500
"Mechanik specjalizujący się w naprawach,regulacjach oraz regeneracji wszelkiego rodzaju gaźników,wiadomo że jak pan Damian zajmie się tematem to będzie to zrobione dobrze i tanio. ",
zibol74
"Bardzo dobry warsztat. Usługa wykonana rzetelnie i bez naciągania na dodatkowe koszty. Czas naprawy wydłużył się o 2 dni ale warto było poczekać. ",
Władysław, subaru forester 2006r
"Jak najbardziej pozytywny, autko (już drugie) serwisuje u niego i rzetelnie podchodzi do tematu za rozsądną cenę :-)",
jacekt
"Od kilkunastu lat korzystam z usług Auto-Naprawa Rainbow z kolejnymi samochodami (fiat, ford, obecnie hyundai). Bardzo fachowa obsługa, trafne diagnozy. Dotrzymywane terminy wykonania usługi. Z każdą usterką można się zwrócić - małą czy dużą awarią. Pan Grzegorz Łuczyński pomoże lub ew. doradzi, gdzie się udać z problemem. Należyta staranność....",
Joanna, hyundai i20
"Zawsze mam szybko i dobrze załatwioną sprawę jak mam kłopoty z samochodem.Warsztat naprawdę godny polecenia! ",
fly
"Bardzo rzetelny mechanik znający się na rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z naprawy. Gorąco polecam",
Ola 27, Skoda Octavia II
"Polecm Pan Przemek również dojeżdża i w miare możliwości naprawi autko na miejscu",
minia
"Super ekstra zakład! Polecam! Młodzi ludzie, ale utalentowani! Miło mnie zaskoczyli. Reklama nie kłamie i faktycznie naprawiają bardzo dobrze i tanio!",
Szerman
"Rzetelny, znający się na robocie mechanik. Usterkę, której nie było w stanie naprawić dwóch poprzednich mechaników, w prawidłowy sposób zdiagnozował i naprawił.
Samochód hamował sam, problem był z nieodbijającymi tłoczkami i zepsutym zaciskiem. Aby nie naciągać na koszty mechanik znalazł trudno dostępne zamienne części w dobrej cenie dzięki...",
Kamil, Renault Laguna
Firma Mechanika i Elektromechanika Pojazdowa Mariusz Rospierski działa na łódzkim rynku motoryzacyjnym nieprzerwanie od 1987r. Dbając o wysoką jakość usług bierzemy udział w kursach i szkoleniach branży motoryzacyjnej z zakresu diagnozy, obsługi...
"Bardzo solidny, zakład mechaniczny. Zakład, który potrafi naprawić, a nie tylko wymienić. Bardzo polecam.",
Stanisław
"O dobrej fachowości świadczy to że nie wraca się z reklamacją, i taki jest ten warsztat. Nie ma problemu z którym by sobie nie poradzili, a na dodatek dzięki nim udało się zapobiec niejednej kosztownej usterce, zanim ona nastąpiła. Polecam.",
Michał, Opel Omega 2.0 16V, VW Golf 3 TD, VW Golf 5 TDi i
"profesjonalny warsztat ogrzewań postojowych. Po przebyciu trzech napraw w innych warsztatach stracony miesiąc i wydane dużo pieniędzy, masakra
Chłopaki po godzinie znaleźli problem i ogrzewanie śmiga bez najmniejszego problemu dodatkowo rozblokowali mi opcje pełnego ogrzewania. cena za usługe mniejsza niż za nieudolne próby u konkurencji ....",
maniek, volvo v50
"polecam w 100% bardzo miła obsługa , pełen profesionalizm , nie mówia ze sie nie da . Usługi wykonywane bardzo szczegółowo i rzetelnie.",
badyl, honda Civic
"Polecam gorąco ten warsztat. Pełna fachowość, a przy tym miła i sympatyczna obsługa, co w tym zawodzie zdarza się bardzo rzadko",
Iwona, Matiz
"Problem miałem z moim fiatem..gasł 1-2 razy dziennie i nikt nie mógł znaleść przyczyny!!
zpłaciłem co prawda 200zł..ale nie mam juz problemu z autem..",
gargamel, fiat stilo
Firma działa na rynku od2008r. Firma przeniesiona na ul.Polna 7,od Limanowskiego (przy Lidlu).Firma działa Pn.-Pt 9-17,Sob.9-17.Zapraszam.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...