"Polecam warsztat, fachowo wykonana usługa w przystępnej cenie. Trafiłem z polecenia i nie żałuję.",
Tomasz, Nissan
"Do warsztatu trafiłam w 2011 roku z moim seicentem po 3ech nieudanych naprawach u innego mechanika, pan Tadeusz trafił od razu w dziesiątkę i naprawił samochód. Rok później z drugim samochodem wiedziałam, że to moja ostatnia nadzieja i się nie zawiodłam. Zawsze znajdzie to czego inny nie byli w stanie :) POLECAM GORĄCO Agnieszka P. od zielonego...",
James Bont, Fiat Punto
"Wykonano usługę, która wymagała jednak pewnego zachodu, nie tylko w miłej atmosferze, ale ku mojemu miłemu zdziwieniu bezpłatnie; wiem, że często się to w tej branży nie zdarza, więc polecam serdecznie.",
K. Supernat
"Jestem klientem tego serwisu 22 lata !!!!! Większość mechaników ,to te same osoby !Jeździłem z 2 toyotami (camry i corrolą w wersji amerykańskiej ).Oba w automatach.
Teraz serwisuję Nissana.
I tak jak ktoś wcześniej pisał: fachowość i jeszcze raz fachowość.Nigdy mnie w "konia " nie zrobili !
Ludzie : 22 lata wierności w jednym warsztacie to...",
Bogdan Z.Kowalski, Toyota Camry i corolla, teraz też Nissan primera
"Serdecznie polecam! Holowanie szybsze niż odzew od assistance, naprawa na drugi dzień, można liczyć na rzetelną pomoc praktycznie od ręki. Dziękuję.",
Aśka, Chevrolet Matiz
"Od kilku lat serwisuję swoje samochody w tym warsztacie i jestem bardzo zadowolony; koszty naprawy są niskie bo (za moją zgodą) dają dobrej jakości części używane
",
Mak, Peugeot/Partner; Renault/Kangoo; Citroen/C15
"Naprawiałem stary samochód, z którym w innych warsztatach nie mogli sobie fachowcy poradzić, bo już części do tego nie ma i że nie warto inwestować. Uzyskałem w warsztacie trafną diagnozę i problem nierozwiązywalny został w kilka dni załatwiony. Jestem bardzo zadowolony.",
jacek, Honda
"Bardzo wysoka jakość naprawy, choć najtaniej nie było. Swój samochód już od wielu lat serwisuję u Węgrzyna i nigdy nie doświadczyłem większych problemów :-)
Ok, mogłoby być nieco taniej, ale rozumiem, że za wiedzę trzeba zapłacić.",
Przemek, Ford Focus MK1 2003
"Dobry, rzetelny mechanik, nie namawia do wymiany sprawnych rzeczy. Koszty wymiany niskie, czasami za wysokie za części",
mapi, Honda
"Z terminami krucho, jednka opłaciło się czekać. Naprawiałm już blacharke i maglownice.
Ceny super, a do roboty nie ma się czego soszukiwać. Po czterech miesiącach maglownica suchutka.",
Klient, Lacetti
"witam,
polecam ten warsztat, śmiało, mają dobre ceny i poradzili sobie szybko z moim autem, pokazują różne alternatywy naprawy, wskazując wcześniej koszt, to bardzo bezpieczne dla portfela, wywiązali się również z terminu,
jest tylko jedno"ale", nie wiedzieć po co trzymają tam taką starszą Panią, która przyjmuje klientów i kasuje pieniądze...",
kierowca
"Po dłuższym czasie firma wykonała naprawę w ramach reklamacji.
Wykonanie poprawek na wysokim poziomie, wszystko ładnie, szybko i dokładnie wymalowane. Po wymalowaniu auto ładnie się prezentuje. Tym razem bez zastrzeżeń i komplikacji.",
Spider, Hyundai Coupe
"Naprawa została wykonana szybko solidnie i całkiem za przystępna cenę",
jan, OPEL Astra 1
"Bardzo dobry, sumienny mechanik. Fachura pełną gembą. Pan Antoni naprawi to co trzeba a nie pół auta. Robota wykonana fachowo, bardzo dokładnie. Potrzebne części zakupuje sam w rozsądnych cenach. Zawsze doradzi co by można jeszcze usprawnić i o co należało by zadbać. Mechanik znający się na rzeczy, ze spokojem poradzi sobie z każdą naprawą i...",
ostry
"Własciciel zawsze sam dogląda wszystkich napraw, a ma ogromne doświadczenie. Goście znają się na rzeczy. POLECAM",
Krakus, BMW
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...