"Jestem wierną klientką od lat. Zawsze mogłam liczyć na fachową usługę, przyjazną cenę i grzeczne, zrozumiałe nawet dla blondynki informacje ;)",
Ola S.
"najlepszy mechanik w Krakowie, polecam!!!!! Gość jest konkretny, tani i bardzo dobry w tym co robi!!! rewelacja!!",
Adrian27, renault, peugeot
"Od kilku lat serwisuję tam auta i szczerze polecam ten zakład. Obsługa kompetentna, słowna, pomocna, uczciwa. Ceny bardzo przystępne.
Polecam.",
Mag, peugeot 807
F.P.H.U. STREFA SERWISOWA MONIKA STĘPIEŃ, PIOTR ZIARKO S.C.
Cechowa 100B, Podgórze Duchackie, Kraków
"Trafiłem tam z polecenia ponad rok temu i do tej pory jestem stałym klientem. ",
Eryk
"Serwisuję auto u Pana Mroza od4 lat i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Zawsze trafna diagnoza naprawy. Dobrze że jest możliwość obserwować jak naprawiają chłopaki moje auto. Mechanicy są naprawdę spoko. Tylko szkoda, że nie podają kawy.",
Peugeot 206
"Specjalista od samochodów francuskich rzetelny mechanik,odpowiada na wszystkie pytania fachowo doradza,najlepiej jest umówić się wcześniej na usunięcie usterki w samochodzie telefonicznie ",
RL1
"Firma pierwsza klasa!!!! Fachowo, skutecznie i tanio. POLECAM!!!!!!!!!",
Mateusz Szmidt, Peugeot 406
"Jestem bardzo zadowolony. Dobrzy fachowcy, miło i sprawnie. Trochę trzeba poczekać na termin, ale warto. ",
ducato12
"Fenomenalni, szybko, sprawnie, bez zbędnych ceregieli. Polecam",
ANia, Renault Scenic
"szybko sprawnie konkretnie . ogolnie polecam ",
zadowolony z uslugi
"Dzięki temu Panu moja ukochana Daewoo Nexia przeżywa drugą młodość. Auto chodzi jak nowe a duża w tym zasługa Pana Jerzego Forysia. Nigdy nie podejmuje się czegoś, na czym się nie do końca zna. Od przeszło 3 lat robię u niego wszystko co związane z mechaniką i jestem zawsze bardzo zadowolony. Nigdy nie podejmuje się czegoś, na czym się nie do...",
BobbieD, Daewoo Nexia
"ostatnio naprawiałem tutaj vw golf II autko leciwe ale żwawe i podeszli do niego z pozytywną energią myślę że dobrą robotę zrobili i pojeździ jeszcze.",
miksturencjusz
"Prawdziwi fachowcy wiedzą o czym mówią i to robią bez naciągania jak w co niektórych serwisach.Polecam konkretnie na temat i solidnie.",
magdalenka
"Szybko, sprawnie i niedrogo. Bardzo dobry kontakt między warsztatem a klientem. Pozdrawiam",
Karol, Rover 75
Witamy i zapraszamy do nowo przejętego warsztatu przy ul.Motyla 35a, który prowadzimy od lutego 2011 roku. Wykonujemy uslugi z zakresu: -mechanika samochodowa (zawieszenia ,skrzynie biegów, silniki, przeglady hamulcowe i...
"Szybka naprawa , symboliczna opłata za naprawę wycieraczek w pasacie B. Ogólnie OK",
Grodny
"Bezstresowo, celnie, szybko i tanio... no czego chcieć więcej? :)
Nie naciąga na dodatkowe koszty, wymiana podķładek pod wtryski w Mazdzie, polecam! Bez żadnych problemów i za bardzo dobrą cenę! :) Kontak zapisany na stałe :)",
Kajotka, Mazda 3 1,6
"Znalazłem ten warsztat dzieki portalowi dobrymechanik.net z początku wachałem się po przeczytaniu opini uzytkownika JAN, jednakze z braku czasu na szukanie innego serwisu skorzystałem z ich usług mile sie zaskakując. Problem dotyczył dużego zuzycia oleju 1l/100km. Inny serwis proponował wymiane turbiny ktora była regenerowana ok pół roku temu....",
Mateusz K., Renault Kangoo 1.5dci
"Ktoś oddał chyba sprawny samochód do naprawy i mu go zepsuto! wymieniono dobra czesc na zła to dlaczego odebrał Pan pojazd. ja oddaje tam swoje samochody uszkodzone , od lat i zawsze odbieram sprawne i po raz drugi nie zdarzyła mi się ta sama usterka lub jakaś poprawka. Z tego co widać Pan odebrał swoje auto także sprawne a zatem coś sie...",
klient, Mitshubishi space wagon
"Moje auto zostało bardzo szybko i dobrze naprawione, uważam że ten serwis jest na najwyższym poziomie, posiadają profesjonalny sprzęt do diagnostyki. Godny polecenia",
Kacper, BMW
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...