Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
Na rynku motoryzacyjnym funkcjonujemy z powodzeniem już od 2002 roku realizując od samego początku działalności najistotniejszy dla nas cel, którym jest zapewnienie najwyższego standardu obsługi naszych Klientów. Dzięki wyjątkowemu,...
Zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie profesjonalizm, fachowa obsługa oraz pełne zaangażowanie w naprawę Waszych pojazdów to nasza codzienność. Specjalizujemy się w kompleksowej mechanice pojazdowej obejmującej różne marki i...
Szukasz miejsca, gdzie mechanika spotyka się z pasją i nowoczesną technologią? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki którym Twój samochód będzie zawsze w doskonałej formie.W czym możemy Ci pomóc?Mechanika ogólna:...
"Witam przeczytalem opinie na temat warsztatu i i zdecydowalem sie skorzystac z ich usług.faktycznie nic nie odbiega od od opisu.Odwiedzilem juz wiele warsztatów i w wiekszości pracownicy zachowuja sie tak jakby byli tam za kare .Tutaj calkiem inna bajka po pierwsze dobry kontakt fachowe podejście do sprawy i co chyba najwazniejsze bardzo...",
golomb, Golf V
"Szybka i tania naprawa samochodu. Mila i uczciwa obsluga. ",
Kasia , citroen ax
"Do warsztatu trafiliśmy w związku z przeglądem auta przed sprzedażą. Dzięki uprzejmości warsztatu, pomimo braku wolnych terminow, umówiono nas na wizytę za kilka godzin po telefonie. Dla nas było to bardzo ważne ponieważ jechaliśmy z Wroclawia. Przegląd wykonany sprawnie. Polecam",
Paulina, Honda
Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu diagnostyk pojazdów, naprawie klimatyzacji oraz lokalizowaniu i naprawie usterek elektrycznych.
"Koszty naprawy są przeciętne, ale na robocie chyba się znają w końcu auto działa bez problemów. Było robione zawieszenie.",
marek85, Ibiza
"Kontaktowałem się z serwisem wielokrotnie telefonicznie, obsługa rewelacyjna, profesjonalizm
na najwyższym poziomie, odpowiedzi na pytania konkretne, widać chęć pomocy.
Kontaktowałem się również z konkurencją która serwisowi opla w Zielonej Górze do pięt nie
dorasta. Jesteście SUPER Gratuluje takiej kadry.",
W.P.
"Jak zawsze na najwyższym poziomie. Jakość nic dodać nic ująć ",
Siwy, Renault, BMW, Nissan, Mercedes
"Wymiana uszczelniaczy lagi w motocyklu. Sprawna i szybka naprawa, bardzo dobry kontakt i miła obsługa. Dzięki i pozdrawiam ",
Piecia, Romet rcr 125
"Profesjonalna obsługa,solidność,akceptowalne ceny,",
308, Peugeot 308
"Jakość usługi na najwyższym poziomie. Obsługa bardzo miła, kompetentna.Wszystko zostało rzetelnie wytłumaczone, omówione. Problem w zawieszeniu rozwiązany szybko. Wymiana filtrów i oleju błyskawiczna (Super ceny oleju). Polecam!",
Monia, Passat
"Szybko, sprawnie i profesjonalnie polecam ten warsztat.",
rednot, Nissan X-Trail 2018
"Super,profesjonalna i miła obsługa.Bardzo dziękuję za pomoc.Polecam każdemu kto ma kłopoty z autem.",
Kaz, Lanos
"Serwisowałem tam dwa auta z gazem i zawsze wszystko załatwiane jest jak powinno, z pełnym profesjonalizmem. W jednym z nich nawet Panowie zakładali instalację, jeżdżę już prawie 3 lata i nie mam żadnych problemów, wszystko wyregulowane jak należy. Wkrótce zamierzam założyć gaz do kolejnego samochodu i na pewno wybiorę ten warsztat. Panowie...",
Andrzej
Bosch Car Service, Bosch Diesel Service KW AUTO
Zjednoczenia 101, Osiedle Stefana Batorego, Zielona Góra
"Super warsztat ,znają się na rzeczy ,konktetnie i zdecydowanie podchodzą do samochodu ,a klienta traktują z szacunkiem . Już teraz wiem że nikomu więcej nie powierze swojego autka jak tylko K&W w Krępie",
klient, Renault
"Nareszcie (!) zero "pitolenia" tylko rzeczowo i szybko a PRZEDE WSZYSTKIM słownie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat. Auto dławiło się i nie chciało "jechać". Panowie z warsztatu szybko znaleźli przyczynę i wymienili to co niezbędne, pomimo moich sugestii o wadliwych wtryskach co mogło zakończyć się kosztowną naprawą. W moim...",
Damian, Audi A4 B7 r. 2007
"Rzetelnie, fachowo, bardzo dobra obsługa. Polecam!",
Pawro, Mercedes-Benz Klasa C 2.2 170KM diesel 2008
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w samochodzie czuć zapach zdechłej myszy której nie można znaleźć. Czy ozonowanie pomoże pozbyć się całkowicie fetoru czy jest to tylko rozwiązanie krótkotrwałe? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Agnieszka
Śmierdzi z nawiewu octem. Po włączeniu klimatyzacji nie śmierdzi. Wymieniłem filtr kabinowy niestety nie pomogło. Co może być przyczyną?
Gdy pojawiają się pierwsze upały, większość kierowców bez wahania sięga po udogodnienie, jakim jest wentylacja samochodowa. Niestety, często zdarza się, że dmuchawa wnętrza działa tylko na...
Klimatyzacja w aucie to spore udogodnienie, ale wymagające kontroli i serwisowania. Przy zachowaniu podstawowych zasad pielęgnacji może ona służyć nam długo i bez zarzutów. Trzeba jednak liczyć...
Nieprzyjemny zapach unoszący się z klimatyzacji potrafi znacznie pogorszyć komfort jazdy, jednak nie to jest najgorsze. Grzyby i drobnoustroje, które rozwijają się w tym miejscu, mogą prowadzić do...
Zaczynają się wakacje, a wraz z nimi upały i duże temperatury. Jazda samochodem bez klimatyzacji będzie prawdziwą męką, podobnie jak wejście do rozgrzanego na słońcu pojazdu. Silne promienie...