"Szybka i fachowa naprawa zawieszenia miła obsługa-polecam",
Marcin, Opel vectra
"Pelen profesjonalizm,wiedza co robia, szybko i dobrze!",
Szef, Volvo
"Auto serwisuje w AUTOMAKO od 5 lat. Jeszcze się nie zawiodłem. Czasami trzeba czekać ponad tydzień na swoją kolej ale warto. Tylko raz przy bardzo rozległym uszkodzeniu podwozia naprawa trwała 2 dni. zwykle auto oddaje o 8:00 i koło 15:00 tego samego dnia jest już do odbioru. Polecam",
Michał, Renault Thalia 1.4
Zapraszamy do naszego serwisu w Gliwicach przy ulicy Rybnickiej 138 Zajmujemy się : diagnostyką komputerową układami hamulcowymi przeglądami oraz obsługą bieżącą i okresową
"Bardzo dobry serwis. Jeżdżę tam już 14 lat. Przez ten okres nie mieli wpadki. Ceny dobre. Zawsze doradzą i pomogą. Polecam !!!",
batman, Lancia Y, Stilo
"Bardzo miła i fachowa obsługa. Panowie poważnie traktują każdy problem, z przyjemnością polecam ten warsztat. ",
Sylwia
"Bardzo uczciwy ogarnięty człowiek młody zna się na tym co robi pasjonuje się w tym zrobił mi zawieszenie miałem problemy z układem paliwowym usunięta usterka byłem w wielu zakładach a ten młody człowiek mi to ogarnoł polecam zawsze będę jeździł do niego gorąco polecam pozdrawiam ",
Matwusz, Wv passat b5
"Sprawna i szybka usługa, dobry kontakt z klientem i miła obsługa. Naprawa wykonana profesjonalnie, a cena uczciwa.
Polecam warsztat.",
Adam, KIA ED CEE'D 1591cm^3 benzyna 89.7kW 2007
"Szybko, solidnie i przede wszystkim tanio i to na oryginalnych częściach. Pacjent Passat B7",
Dagmara, VW Passat
"Szybka naprawa, wykonana bardzo rzetelnie. Nie mam żadnych uwag czy zastrzeżeń. Serdecznie polecam!",
Karolina
"Bardzo mila , szybka i fachowa obsługa a przy tym ... nie drogo :).Jeśli chcecie oddać swój mobilek w dobre ręce to gorąco polecam.",
andiruuu
"potrzebowałem wymienić świece w moim samochodzie mechanicy z tego miejsca zrobili o bardzo szybko i sprawnie, pełna profesjonalna usługa, jestem pod wrażeniem myślę że jest to najlepszy warsztat w okolicy, fachowcy z prawdziwego zdarzenia dysponujący doskonałym sprzętem polecam!",
Marek Majewski
"Bardzo dobry warsztat.Miła obsługa,sami fachowcy.Traktują wszystkich równo,nie ważne czy to nowe BMW czy stary Opel.Podchodzą profesjonalnie i fachowo do klienta.Myjnia najlepsza w mieście.",
Anna, Opel Vectra
"Naprawią to co masz zepsute, a nie to co Im się opłaca.",
Zadowolony, japoniec
"Polecam wszystko wykonane profesjonalne polecam ok
",
[email protected], Jeep Renegade 1,6 benzyna 2016
"Super! Jestem zadowolony! Szybko, sprawnie, cena przyjemna!",
Andrzej
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam ... Chcę wymienić olej w Toyocie Awensis 1.8 benzyna+LPG T22 2001r. Nie wiem jak skasować inspekcję ?
Citroen C4 Grand Picasso 2015r. Pojawił się komunikat "Proszę udać się do serwisu w sprawie aktualizacji map" Nacisnąłem OK i włączył się Service. Nie chce na razie aktualizować map. Jak zgasić, usunąć Service?
Witam,w moim Citroenie C5 2,0 HDI z 2008 po wymianie oleju i filtrow, zapalily sie bledy abs i esp.( bledy P0102 i P0112). Wydaje mi sie ze nie wpiąłem przepywomierza dokladnie i odpalilem silnik. Jak moge usunac te błąd?
Witam posiadam Mercedesa clk w209 i świeci mi kontrolka SRS wyczytałem w internecie że najczęstszym problemem jest uszkodzona mata pasażera, zauważyłem że u mnie nie wysuwa się podajnik pasach dla pasażera a dla kierowcy działa i nie pokazuje że zapnie pasa. Poduszka pasażera czasami jest...