"Pierwszy raz skorzystałem z usług tego warsztatu. Jestem bardzo zadowolony mimo, że była to drobna naprawa. Dotrzymany termin, miła i fachowa obsługa, rozsądna cena - mogę z czystym sumieniem polecić ten warsztat.",
Edward, Ford Fiesta
"Jestem super zadowolona z warsztatu i chłopaków. Zawsze polecam. Idzie się dogadać, a robota zrobiona bez zarzutu i w czasie.",
Ala, Renault Twingo
Co takiego możesz zrobić w Motojamie? … zasadniczo to wszystko, serwisujemy, malujemy, lakierujemy, naprawiamy, przerabiamy … itp itd., możemy z motocykla zrobić prom kosmiczny – kwestia wyobraźni i pieniędzy :). Wykonamy wszystkie, nawet...
Witaj w serwisie samochodowym AutoZoneX Serwis Jesteśmy profesjonalnym serwisem samochodowym z pasją do obsługi i naprawy pojazdów. Nasza firma działa w branży od wielu lat, zapewniając kompleksową opiekę nad samochodami naszych...
"Wszystko zgodnie z ustaleniami i na czas.
Naprawiony dach cabrio, klimatyzacja i hamulce. ",
Saab fan, Saab 9-3 carbrio
"Warsztat działa bardzo sprawnie, szybka diagnoza i wycena. Miła, sympatyczna i profesjonalna obsługa. Widać, że ludzie prowadzący ten warsztat znają się na rzeczy. Szybki i bezproblemowy kontakt. Bardzo polecam wszystkim, którzy cenią profesjonalizm i nie chcą oddawać swojego auta byle komu. Cena podana w wycenie nie zmienia się po skończonej...",
Bertone , Opel BERTONE Turbo
"Montowałam hak holowniczy do BMW X1 firmy Westfalia wypinany do dołu, nic nie widać po wypięciu haka, do tego kupiłam platformę do przewozu 3 rowerów tej samej firmy, znajomy który polecił mi tą firmę też montował hak w swoim BMW. Miła obsługa, fachowy montaż. Właściciel odwiózł mnie do pobliskiego centrum handlowego gdzie mogłam połazić po...",
Basia, Bmw X1
"Bardzo dobry kontakt, naprawa wykonana szybko i dokladnie. Bez naciagania. Pan Maciej zawsze mily i kulturalny. Jesli masz watpliwosci czy warto przyjechac do tego serwisu to nie ma co sie zastanawiac, poniewaz szansa na to, ze w innym serwisie trafisz na lepszych fachowcow jest mikroskopijna. Polecam.",
Damian
"Zdecydowanie polecam ten warsztat. Szybko, sprawnie w rozsądnej kwocie.",
Konrad, Wv
"Pozdrawiam Pana Artura, Naprawa kolektorów AUDI A6 ssących trwała cztery godziny, samochód pracuje jak nowy, pojechałem tam z polecenia znajomego, który serwisuje swojego TOUAREGA i też naprawiał tam kolektory, żadna ściema części oryginalne i nowe.Przy okazji skanowanie wszystkich komputerów i wykryta drobna usterka, która została usunięta...",
Ralfi4, Audi A6
"Rewelacyjny auto- serwis ! Szybko,tanio i fachowo ! Byłem z 2 samochodami i zawsze wyjeżdżałem bardzo zadowolony !",
Sławek, Mercedes
"Po wizycie w warsztacie pozbyłem się problemów ze zbyt wysokimi obrotami na biegu jałowym. Trafna diagnoza rozwiązała problem, z którym nie dawali sobie rady inni "specjaliści". Polecam mechaników z tego warsztatu, nie kierują się rutyną, nie naciągają na niepotrzebne prace. Ogólnie duży pozytyw. Polecam.",
dario, Ford Escort
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...