"Efekt jednej z napraw nie był niestety sprawdzony na miejscu, sama zauważyłam to dopiero w drodze powrotnej. Przyjechałam tydzień później na poprawkę i zostało to zrealizowane w ramach gwarancji.
W warsztcie byłam po przeglądzie rejestracyjnym, gdzie wskazano na zbliżające się zużycie klocków i bliską konieczność wymiany. Panowie w warsztacie...",
Aga, Renault Clio Storia 2007
"- Dobry kontakt - Panowie dzwonią jak w trakcie naprawy wypadnie coś niespodziewanego.
- Robota zrobiona na czas.
- Wszystko działa jak do tej pory ;)",
budzyn
Auto Łbiska Paweł Rosłon Bolesława Chrobrego 34 05-500 Łbiska. Mechanika Wulkanizacja Lakiernictwo Blacharstwo Zabezpieczenia Antykorozyjne podwozia i profili zamknietych sprzedaź części
"Nareszcie znalazłem normalny warsztat. Naprawili mi auto, z którym nie mógł sobie poradzić żaden mechanik. Profesjonalne podejście do klienta, nie naciągają na niepotrzebne koszty, fachowość oraz krótki czas naprawy. Panowie odpowiadali na wszystkie pytania i wątpliwości. Byłem na bieżąco informowany telefonicznie o statusie naprawy. Widać, że...",
M.P, Toyota
"Będę tam wracać, podejście do klienta i życzliwość to ogromny plus, polecam",
Koljoanna, hyundai ix35
"Uczciwy i bardzo dobry mechanik, naprawia szybko i niedrogo. Zawsze stara się znaleźć najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Jestem zadowolonym klientem tego serwisu od 2 lat. Polecam!",
Wojtek, Peugeot 306 1,6 ST
"Szybko, profesjonalnie i za rozsądną cenę. To tak w 4 słowach.
Szerzej: wymiana całego zawieszenia, poprawki wydechu i polerka lakieru w dwa dni; uwag co do jakoś brak(jak do tej pory żadnyh problemów z elementami któryh dotyczyła naprawa), cena może wyższa niż "u Pana Miecia" ale jak na taką bliskość Warszawy to i tak nieźle. ",
Grzech, bmw e36 328i
"Inni mechanicy mogą Was brać za przykład i się uczyć. Dla mnie jesteście najlepsi.",
Maciej, opel
"Polecam serwisuje tam swoją Skode od dłuższego czasu części od ręki koszty niskie a samochód jeździ jak marzenie.",
Marek_38, Skoda Octavia 2
"Do serwisu trafiłem za poleceniem kolegi i muszę powiedzieć, że warto było zaufać i oddać auto w ich ręce, świetna obsługa i widać, że mechanicy to ludzie z pasją i robią świetną robotę i mimo dalekiej jak dla mnie lokalizacji (30 km) to właśnie tam będę oddawał auto.
Jeszcze raz gorąco polecam.",
Grek, Laguna III babci
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...