"Jestem zadowolony z usług tego serwisu. Naprawa przebiegła szybko, cena tez zadowalająca. ",
Mateusz, Saab
Aleja Błysku to doświadczony serwis samochodowy oraz profesjonalne studio detailingowe w Wołominie. Od lat pomagamy kierowcom dbać o wygląd, bezpieczeństwo i sprawność ich pojazdów. W celu umówienia wizyty prosimy o bezpośredni kontakt...
"Zawsze profesjonalne i rzeczowe podejscie Wlasciciela do problemu. I tak bez zmian przez ostatnie 15 lat, a moze i dluzej.
Do tego dochodzi wysoka kultura osobista Wlasciciela i Jego zyczliwosc do klienta.
Polecam.",
gutek, toyota
"wzorowy warsztat w którym pracują fachowcy, polecam do wszelkich napraw.",
tomaszmors
"Zawsze wracam od nich zadowolona. Czasem przyjmują bez umówienia za co duży plus, auto naprawione za każdym razem szybko, za dobrą cenę. Sympatyczni panowie dobrze wszystko tłumaczą. Nic nie robią sami. Zawsze dzwonią pytać o zgodę. Zwykle odbieram auto następnego dnia. Widać, że mają pojęcie. I mimo że to "opel serwis" to widzę na podwórku...",
ecia, OPEL ASTRA G 1.8
"W tej firmie jest sporo zmian. Wprowadzili nowy system kontroli Jakości i sprawdzają każde auto bezpłatnie na wylot. Mechaników mają 4 - rech i wszystkich po szkoleniach technicznych w Renault. Firma czysta, schludna i bardzo dbająca o klienta. Przy tym bardzo tania w stosunku do innych serwisów w Warszawie. ",
Robert
"Nie moge sie zgodzic z poprzednim komentarzem.
Oddalem tam moj samochod na spora naprawe / intercooler, rozrzad + pelen przeglad/. Naprawili jeszcze kila drobiazgow ktore uprzykrzaly jazde.
Bezproblemowy kontakt, bylem na biezaco informowany o pracy, mechanicy najpierw szukali drobiazgow ktore mogly powodowac usterke, a nie od razu wymieniali...",
Szela
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...