"Korzystam z tego warsztatu już nie pierwszy raz zawsze wykonanie jest na najwyższym poziomie umawiasz się na godzinę podjezdzasz szybka i dobra naprawa miła obsługa i co ważne ceny konkurencyjne ",
Darek , Opel Astra
"Jestem zadowolony.
Wymiana kompletnego rozrzadu,kompletnego sprzegla + dodatki widziane przez mechanika.Cena bardzo dobra jak za wykonana usluge-wrecz powinien wziasc wiecej.",
Marcin, OPEL INSIGNIA 2.0 130 CDTI
"Co tu pisać po prostu najlepszy warsztat na śląsku bardzo polecam.",
szybki, Opel Astra
"Szczerze polecam. Szybkie terminy, nie trzeba czekać tydzień aby się umówić na naprawę auta. Bardzo konkretnie wszystko wytłumaczone co jest do naprawy jaki koszt i td. Jakoś wykonania usługi na wysokim poziomie jak również i obsługa w serwisie. ",
Karina, Opel Vectra
"Wszystko wykonane szybko, terminowo, tanio i bardzo dobrze. Warsztat naprawdę godny polecenia wszystkim posiadaczom samochodów wszelkich marek. Wykonano wymianę świec, pasków klinowych, oleju i wszystkich filtrów, a także sprawdzono inne podzespoły jezdne, hamulcowe i elektroniczne pojazdu.",
Ostrowski Ryszard, Hyundai Getz
"Mogło by być trochę szybciej, pomimo obiecanej godziny trwało to trzy ponad",
Alek , Mercedes w203, c180 kompresor, 2005
"Staranny, dokładny i fachowy mechanik. Nie opowiada bajek, nie naciąga na kasę klientów. Jestem jego stałym (aczkolwiek sporadycznym) klientem. Jedyny problem to termin nie kiedy trzeba poczekać tydzień na "wolne miejsce" ale na pewno warto.",
szerkan, Opel / Astra F
"Bardzo polecam naprawy w tym warsztacie, fachowa i kompetentna obsluga. Jestem klientem od kilku lat i na bieżąco serwisuje samochód w tym warsztacie, dokonuje też przeglądów rejestracyjnych. Zawsze można zadzwonić i doradzić się mechanika na temat usterki w samochodzie. Panowie w sposób fachowy usunęli usterkę z przyjazdem na miejsce w...",
Anna Krzemień, Skoda Fabia 1.2
"zawieszenie,
jeździłem po wszystkich okolicznych warsztatach i stacjach kontroli by ktoś stwierdził co stuka w przednim zawieszeniu.
Ostatni warsztat u P. Zbyszka wzięli się do roboty fachowo, rozebrali wszystko, obejrzeli każdy element zawieszenia, wybadali i naprawili w jedno popołudnie.
wielkie dzięki.
",
BartekO, Mercedes W211 E270
"Mechanik umówił diagnostę do starego już modelu auta, szybkie odczytanie kodu usterki.
Niestety autko w czasie wizyty miało kaprys pracować poprawnie, ale podano mi zalecenia co obserwować i w razie wystąpienia objawów co wymieniać po kolei.",
tadeusz m, mazda mx3, 1996 silnik 1,6 107 KM benzynowy
"bardzo fachowe i kompetentne podejście do usterki",
Edyta
"Wykonałem remont przedniego zawieszenia + hamulce przód. Szybko, fachowo i w dobrych cenach. Polecam !!!",
Robert, Opel Astra III
ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA - WULKANIZACJA - K. Porębski
Piłsudskiego 24 E od ul. Sobiewskiego 34, Nowy Sosnowiec, Sosnowiec
"Wszystko ok :) miło, sprawnie i profesjonalnie. Warsztat godny polecenia. ",
Jacek Wawron
"Cenowo jest ok, aczkolwiek robota wykonana jest bardzo schludnie. Również sporo cennych rad odnośnie tego jak dbać o samochód na przyszłość, co tylko zachęca do kolejnej wizyty i upatrzenie sobie tego serwisu jako "stały". ",
Robercik, Opel Astra H
"Pełen profesjonalizm, konkretny mechanik zna się na robocie, polecam ",
mai, Golf IV
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...