"Miejsce godne polecenia. Szybko uczciwie i dobrze. ",
Gal anonim, Audi A3 1.9.TDI 105km 2004
"Szybko i fachowo. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam.",
gendrzejewska , Fiat Punto II Fl 2003 188 1,2 8V
"Bardzo rzeczowe wytłumaczenie wykonanych napraw, profesjonalna obsługa.",
Pfa, Opel Corsa B, 1.2, 2000 r.
"Wszystko bardzo poprawnie i dokładnie. Polecam naprawy w tym warsztacie.",
Marek
"Super warsztat tanio i szybko pełen profesjonalizm polecam",
Student
Auto Serwis Viking w Koszalinie to miejsce, gdzie otrzymasz kompleksową opiekę nad swoim samochodem. Nasi wykwalifikowani mechanicy samochodowi zapewniają profesjonalne naprawy, serwis klimatyzacji oraz precyzyjną diagnostykę komputerową....
"Super obsługa. Mechanicy znają sie. na rzeczy. Polecam wszystkim.",
aga
"!Miałem tylne szczęki hamulcowe do wymiany. Okazało się, że na wykończeniu jest również lewe tylne łożysko - trzeba było wymienić. Naprawa przebiegła sprawnie i fachowo. Cena bardzo umiarkowana. Wszystko jak należy. Polecam",
Paulina , Fiat Panda
Auto Serwis ELITE – Profesjonalizm i Pasja do Motoryzacji w Koszalinie Auto Serwis ELITE, mieszczący się przy ul. Morskiej 60, lok. 24/1 w Koszalinie, to miejsce, gdzie doświadczenie łączy się z pasją do motoryzacji. Oferujemy kompleksowe usługi...
"Warsztat samochodowy godny polecenia:!!
100% zadowolenia.Mechanik solidny,sumienny znający się na swojej pracy.Naprawia tylko to,co jest do zrobienia,nie naciąga na dodatkowe koszty.Jeśli wypada coś dodatkowego,kontaktuje się z klientem w celu poinformowania i ustalenia dodatkowych napraw.Naprawy tanie i robione na czas.Polecam:!!!",
Aga, Volkswagen Golf
"Witam.
Korzystałam ostatnio z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Fachowa naprawa a przede wszystkim dość szybko i nie drogo.",
Małgorzata, Ford
"jestem bardzo zadowolony że przygotowali mi tutaj samochód do zimy bardzo fajna usługa wszystko dokładnie sprawdzone drobne usterki usunięte , podejście mechaników profesjonalne w każdym calu świetnie zorganizowana praca i bardzo dobrze wyposażony warsztat to wszystko razem wzięte sprawia że moim zdaniem to najlepszy warsztat w okolicy",
Ryszard Lutkowski
"Fantastyczna obsługa, informacje dodatkowe co jeszcze wymaga naprawy, miła obsługa. Serdecznie polecam ",
Żak Agnieszka , Skoda roomster 1.4 2014
"warsztat godny polecenia po telefonie do firmy podstawiono autolawete zabrano moje auto do warsztatu przedstawiono kosztorys i czas naprawy. Dwa dni pozniej cieszylem sie sprawnym autem.
SZCZERZE POLECAM",
TADEUSZ, SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
" Usługa wykonana szybko i tanio na nowym stanowisku, bardzo miły i znający się na rzeczy mechanik.
Polecam",
stasiek, renault clio
"Do serwisu zadzwoniłem przez przypadek (poważnie) ,odebrał Pan Michał Szwejkowski .Po krótkiej rozmowie na temat zabezpieczenia samochodu P. Michał zaproponował Mi opcje na tyle profesjonalną , że podjąłem decyzje o wykonaniu tego zlecenia właśnie w Serwisie Samochodowym Bosch. W międzyczasie okazało się, że muszę jeszcze wymienić rozrząd (...",
klient, Volkswagen Golf 7
"Bardzo dobry serwis. Utrzymuje mój samochód w stanie nienagannym. ",
Marcin, Mercedes C270CDI
"Kilka ostatnich napraw w dwóch posiadanych przeze mnie passatach (b4 i b5fl) serwis wykonał bardzo dobrze. Terminy są krótkie, obsługa fachowa, ale co najważniejsze w obecnych czasach godna zaufania. Zrobią dobrze, nie naciągną i skasują tyle co trzeba. Gorąco polecam!",
Tomasz Jurek, Volkswagen Passat B4 1995
"wszystko ok milo i profesjonalnie i koszta umiarkowane polecam",
zyga
"super,może nie tanio ale dobrze.Mają sprzęt i wiedze.POLECAM",
SZOGUN
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą: od 655,00 PLN do 1.360,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...