"Panowie wymieniali mi kpl. tarcz i klocków na tył w citroenie. Naprawiane były także wahacze przednie(wymiana tulei). Jestem bardzo zadowolony z szybkości obsługi. Ceny części umiarkowane. Zostałem także poinformowany co w najbliższym czasie powinienem zrobić w aucie. Na pewno jeszcze tam zawitam. Ja polecam.",
RafałT, Citroen C4 Grand Picasso
"bardzo polecam ten warsztat oraz sklep z częściami super obsługa oraz dobre ceny co więcej potrzeba",
marior79
"super! nie drogo, solidnie i uczciwie. Tylko tu naprawiam auto",
automaniak
"Paweł jest najlepszym mechanikiem jakiego miałem okazję poznać. Nie naciąga i ma dużą wiedzę o mechanice pojazdowej. Znalazłem go na forum BMW ",
Piotr, E36/B5
Zajmujemy się naprawą samochodów amerykańskich jak również samochodów japońskich z rynku amerykańskiego. Posiadamy specjalistyczne urządzenia diagnostyczne do wielu marek pojazdów.
Zależy nam by jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Towary oferowane w naszym sklepie motoryzacyjnym pochodzą od najlepszych producentów. Zapraszamy
Serdecznie zapraszam na naprawy bieżące oraz z zakresu elektryki samochodowej
W naszym warsztacie jest możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki aut takich marek jak Mazda, Honda, Lexus, Mitsubishi, Nissan, Toyota, Suzuki i innych. Zarówno mechanicznej jak i komputerowej. Nic, co dotyczy samochodów, nie jest dla...
Szeroki zakres usług począwszy od mechaniki, diagnostyki przez wulkanizacje, klimatyzacje po elektrykę i blacharstwo
"Serwisuję w tym warsztacie już trzeci samochód i jestem pod wrażeniem fachowej obsługi (prosze mi wierzyć kilka warsztatów juz przeżyłem). Panowie znają się na rzeczy, nie naciągają na niepotrzebne koszta. Wszystko jest rzetelnie sprawdzane, a auto zawsze odbieram zgodnie z ustalonym terminem. Ceny jak na Mazowieckie są naprawdę przystępne....",
Tomasz, Toyota Previa
"Warsztat na baaaardzo wysokim poziomie. Panowie pracuja z pasją i zaangażowaniem. Nie ma bagatelizowania usterek każda pierdoła zostanie należycie obsłużona. Do tego pomocni i naprawde ratuja dupsko jak trzeba :) Polecam z całego serducha. ",
Majkel93, Rover 75
Oferujemy usługi w zakresie obsługi, naprawy oraz sprzedaży aut osobowych i dostawczych.
Zapraszam serdecznie na usługi z zakresu mechaniki pojazdowej
Tworzymy dla Ciebie miejsce, do którego zawsze będziesz mógł udać się ze swoim samochodem mając pewność, że usługa jaką Ci dostarczymy będzie najwyższej jakości.
Przez ponad ćwierć wieku zaufało nam tak wielu klientów, ponieważ spośród innych warsztatów samochodowych wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, uczciwość, fachowość oraz kreatywność. Większość zleconych nam napraw realizujemy w...
"Szybki, skuteczny, profesjonalny, rozsądne koszty. Bardzo cierpliwy i sympatyczny. Wytłumaczy wszystkie niejasności i pomocny w każdej chwili. Nie wyobrażam sobie na tą chwilę innego. Polecam wszystkim.
",
Magda, Renault
"Wymiana silnika 1000zł. Szybko sprawnie i tanio. Da się odczuć że gość nie oszukuje.",
Łukasz, Citroen Berlingo
"Warsztat godny polecenia. Sprawnie, profesjonalnie i bez naciągania. ",
jack77
"Jestem pod wrażeniem jakości obsługi! Kompetencja, fachowość a nade wszystko uczciwość właściciela zakładu. Szczerze polecam! Józek Godlewski ",
Józek G. , Opel Vectra
Warsztat z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie napraw i diagnostyki
"Bardzo fajny warsztat, Panowie znają się narzeczy i ceny bardzo przystępne. Polecam.",
Pawel, Octavia 1.8T
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Proszę o pomoc posiadam bmw e90 2010 rok 125kw 170km sedan mam dylemat jakiej firmy najlepiej kupić tarcze i klocki na przód żeby były skuteczne i nie pyliły tak bardzo
Witam, Ostatnio podczas jazdy poczułem zapach spalenizny. Później auto nie chciało przyśpieszać plus trzęsło kierownicą przy hamowaniu. Po zatrzymaniu felga była gorąca, a z klocka unosił się dym. Wstępnie mechanik stwierdził dwa dni później, że hamulce ok ... Co może być przyczyną ?
Witam mam pytanie dotyczące tarcz hamulcowych , mianowicie kupiłem zamienniki i nie mają otworu na srube centrujacą a oryginały mają takową , pytanie brzmi czy zakładać takie czy nie jeżeli tak to jakie mogą być problemy po założeniu bez śruby centrujacej?
Witam. Mam Chryslera 300c i od wymiany klocków oraz tarcz hamulcowych mialem problem z grzaniem się koła i to nie zawsze tego samego. Czasami samochód jeździł dobrze, a czasami nie. Teraz grzeje się tylko jedna strona od dłuższego czasu. Co mam zrobić?
Hyundai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
VW Tiguan II generacji to auto produkowane od 2017 roku. Należy do segmentu Crossover i jest mniejszym autem uterenowionym od modelu Touareg. Auto dostępne jest z silnikami benzynowymi o...
VW Tiguan I generacji to auto produkowane w latach 2007-2016. Jest to auto z segmentu Crossover, mniejsze od modelu Touareg. Kierowcy do wyboru mieli 5 silników benzynowych z wtryskiem...