"A ja uważam że to bardzo fajny warsztat i widać że się znają na tym co robią. Auto nie chciało mi odpalić panowie mnie zholowali i szybko znaleźli problem, naprawa nie trwała jakoś długo i ceny też przystępne. Poza tym w Ząbkach duzo jest takich "warsztatów " po tytułem u romana- nie ważne jak ważne że tanio, a tu fajny ładny warsztat i...",
Agnieszka , Bmw 316i
"Bardzo fajny warsztat, Panowie znają się narzeczy i ceny bardzo przystępne. Polecam.",
Pawel, Octavia 1.8T
"Uczciwy, rzetelny i tani. Pełen profesjonalizm!!!
Taki warsztat to skarb POLECAM",
Arek, Ford,Opel,VW,Audi,Alfa Romeo
"Super warsztat!!!!
Szybko rzetelnie i solidnie POLECAM.
Auto po naprawie posprzątane gotowe do jazdy a po uszkodzeniu nie ma śladów. ",
Marek, Hyundai I30
"Wymiana silnika 1000zł. Szybko sprawnie i tanio. Da się odczuć że gość nie oszukuje.",
Łukasz, Citroen Berlingo
"Szybki, skuteczny, profesjonalny, rozsądne koszty. Bardzo cierpliwy i sympatyczny. Wytłumaczy wszystkie niejasności i pomocny w każdej chwili. Nie wyobrażam sobie na tą chwilę innego. Polecam wszystkim.
",
Magda, Renault
Warsztat z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie napraw i diagnostyki
"Witam jestem bardzo zadowolony,pełen profesjonalizm i przede wszystkim tanio.Ale jak komuś nie pasuje niech zapie....la do autoryzowanego serwisu tam na pewno w c..a cię zrobią.Pozdrawiam cały team qemaar-a będę wracał i polecał znajomym.",
Bartosz, vectra
"super! nie drogo, solidnie i uczciwie. Tylko tu naprawiam auto",
automaniak
"Super warsztat, moim zdaniem nie ma konkurencji w Markach i okolicy. Przede wszystkim zawsze dobrze zdiagnozują usterkę. Zanim coś wymienią upewniają się czy to robić (nie ma przy odbiorze zaskoczenia kosztami), a cała naprawa przebiega sprawnie i fachowo. To pierwszy warsztat, w którym nie boję się zostawić auta. Duży plus daję za to, że nie...",
jenga1
Zajmujemy się naprawą samochodów amerykańskich jak również samochodów japońskich z rynku amerykańskiego. Posiadamy specjalistyczne urządzenia diagnostyczne do wielu marek pojazdów.
Zależy nam by jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Towary oferowane w naszym sklepie motoryzacyjnym pochodzą od najlepszych producentów. Zapraszamy
W naszym warsztacie jest możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki aut takich marek jak Mazda, Honda, Lexus, Mitsubishi, Nissan, Toyota, Suzuki i innych. Zarówno mechanicznej jak i komputerowej. Nic, co dotyczy samochodów, nie jest dla...
Szeroki zakres usług począwszy od mechaniki, diagnostyki przez wulkanizacje, klimatyzacje po elektrykę i blacharstwo
"Nareszcie mechanik do którego można mieć zaufanie !! Naprawiam tam 3 samochody od ponad 2 lat i nigdy nie było jakichkolwiek problemów. Pan Paweł potrafi jako nieliczny już NAPRAWIĆ przyczynę problemów a nie tylko wymieniać na chybił trafił do tego jest uczciwy i ma naprawdę niewygórowane stawki. POLECAM",
Tomek, Volvo XC90
Oferujemy usługi w zakresie obsługi, naprawy oraz sprzedaży aut osobowych i dostawczych.
Zapraszam serdecznie na usługi z zakresu mechaniki pojazdowej
Tworzymy dla Ciebie miejsce, do którego zawsze będziesz mógł udać się ze swoim samochodem mając pewność, że usługa jaką Ci dostarczymy będzie najwyższej jakości.
Przez ponad ćwierć wieku zaufało nam tak wielu klientów, ponieważ spośród innych warsztatów samochodowych wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, uczciwość, fachowość oraz kreatywność. Większość zleconych nam napraw realizujemy w...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, przy prędkości większej niż 50km/h auto zaczyna buczeć, na trasie przy prędkościach 100 Km/h jest to już dosyć mocne buczenie. Na pewno nie jest to silnik, zmiana biegów, obrotów nie wpływa na zmianę wycia. Im większa prędkość tym mocniej buczy. Czy to będą łożyska?
Witam, Mam Opla Insignie z 2011 1,6t b + g, podczas jazdy słyszę szum z tyłu z prawej strony - czy to może być łożysko i jakie są koszty wymiany / naprawy ?, Proszę o radę Pozdrawiam Leszek
Witam jeżdżę citroenem Xsara picasso 2002r 1.8 Benz mam taki problem ze strasznie mi coś chuczy z przodu zwłaszcza przy większej prędkości. Mam pytanie czy to może być łożysko?
Witam, przy jeździe powyżej 50km/h przy nawet delikatnym skręcie kierownica w lewo, słychać buczenie. Przy wyższych prędkościach i skręcie głośniejsze buczenie. Ale gdy wyprostuje kierownice, bądź skrece w prawo jest cisza. Co to może być?
Hyndai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
Volkswagen Tiguan to model produkowany od 2007 roku do teraz. Jest to auto segmentu Crossover, mniejsze od modelu Touareg. W samochodach tych występują silniki benzynowe o poj. od 1.4 do 2.0 TSI,...
Mazda CX-3 to crossover, który jest najmniejszym modelem z gamy pojazdów sportowo-użytkowych produkowanych przez Mazdę. Większym odpowiednikiem Mazdy CX-3 jest model CX-5. Model CX-3...