"Witam .
warsztat bez zastrzeżeń znają się na rzeczy nie miałem żadnych problemów wcześniej byłem a dwóch zakładach i nie dali sobie rady z moja mazdą Citd 6 cały czas mi gasła na zimnym silniku powymieniali mi części na kópe kasy a w tym warsztacie jeden zawór i autko w końcu gra!!!! ",
polo, Mazda 6
"Wszystko ok z obsługą, szybo i rzetelnie i zaangazowaniem tylko cena usługi niestety wysoka.",
Sylwia, Volkswagen Golf
"Serwisujemy w tym warsztacie 2 samochody
Wszystko ok.polecam",
Jacek, Citroen C5
Jesteś właścicielem Mercedesa? Zadbaj o niego w warsztacie, gdzie pasja i doświadczenie łączą się z najwyższą jakością! Nasi wyspecjalizowani mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów marki Mercedes....
"Warsztat z małą i kompetentną załogą. Usterka w samochodzie szybko rozpoznana i usunięta. Polecam",
Anna, Opel Meriva
"Pomimo zaawansowanego wieku pojazdu, wymagane naprawy zostały wykonane profesjonalnie. Przyjęty zostałem w cywilizowanych warunkach z osobistym podejściem do klienta. Informowano mnie telefonicznie o przebiegu prac. Koszt dość wysoki ale adekwatny do zakresu prac. Wrócę na pewno z kolejnym autem. Polecam ",
Art, Audi 80 Avant TDI 90KM
"Polecam tego mechanika bardzo szybka i fachowa obsługa polecam",
merc124, mercedes 124
"Solidna naprawa w bardzo dobrej cenie. POLECAM
Jestem wdzięczny za polecenie tego warsztatu
",
anton, Opel Agila
"Najlepszy warsztat z jakim miałem do tej pory do czynienia. Dobra i konkretna diagnoza, bez naciągania na niepotrzebne koszty, przy okazji panowie poprawili spapraną robotę przez inny warsztat. Cenowo wyszło mniej niż się spodziewałem, bardzo uczciwy warsztat!",
Wojciech
EDI garage - jesteśmy jednym z nowocześniejszych serwisów samochodowych w Lodzi, a nasza polityka jest prosta, być uczciwym w stosunku do klienta oraz świadczyć usługi na najwyższym poziome. Jak widać uczciwość się opłaca bo EDI garage cieszy...
"Na regenerację przekładni przyjechałem ze Zgorzelca nie mało km ale warto. Demontaż , regeneracja i montaż plus ustawienie zbieżności zajęło jakieś 7 godz. Wszystko działa jak należy cena za usługę przystępna. Miła obsługa. Z pewnością polecam ten warsztat",
Artur, Ford Tranzit
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego warsztatu, zajmujemy się mechaniką pojazdową, klimatyzacją oraz holowaniem.
"Oddałem auto z niezłymi przebojami których myślałem ze się nie naprawi - myliłem się auto naprawione :). 100% profesjonalizmu a przy tym miło, uprzejmie i konkretnie. Telefon z każdą znalezioną usterką. Mega dobry kontakt i informacje na temat usługi.
Jednym słowem:
WZÓR jak powinno się prowadzić warsztat samochodowy! POLECAM.",
Łukasz, Suzuki GV
"A.S.A.P Mechanik Samochodowy, wymiana opon samochodowych i motocyklowych"
WMW Automotive, oferuje usługi mechaniki pojazdowej oraz napraw blacharsko lakierniczych od 2015 roku. Obsługujemy kompleksowo osoby fizyczne jak i floty samochodów osobowych i dostawczych.
"Wielki +dla warsztatu . Chodzilo o wymiane oleju w Seperbku niby nic a jednak dowiedzialem sie jest cos takiego jak norma oleju . Wczesniej nikt nie wnikal w to . Poza tym szybko milo i przyjemnie . Co do ceny to mysle ze taki srodek .Polecam",
kierowca, Skoda superb
"Długo szukałem mechanika, który nie partoli roboty i nie szuka usterek na siłę i w końcu się udało. Usterka z którą nie potrafiły sobie poradzić inne serwisy (w tym autoryzowany skody) w końcu została naprawiona. Nie dość że szybko to jeszcze w rozsądnej cenie. Terminy czasami trochę długie, ale to chyba świadczy o tym, że mają jednak sporo...",
Slawek, Skoda fabia
"Witam, miałem problem z silnikiem w IX 55 , musze powiedzieć że czekał mnie ogromny koszt naprawy, ale dzięki wiedzy i fachowości serwisu oraz zaangażowaniu samego Prezesa udało się rozwiązać problem. Uważam ze to serwis gdzie dbają o swoich stałych klientów. Mogę śmiało polecić wszystkim Serwis Marvela.",
dark 3003, hyundai ix 55
"Szybka profesjonalna naprawa, warsztat godny polecenia ",
Figiel1910, Ford
"Bardzo dobry mechanik, miła obsługa , usługa wykonana szybko i fachowo, cena przystępna. Polecam!!! Warsztat zyskał nowego klienta. ",
Grzegorz, Fiat-Panda
"W Auto manufakturze serwisuję 2 auta: Skoda Superb3 z 2017r oraz Opel Corsa C z 2001. Według mnie serwis zasługuję na opinię pozytywną. Obsługa jest na wysokim poziomie. Nie miałem jeszcze problemu z rozbieżnościami cenowymi między kwotą umówioną, a rzeczywistą. Panowie zawsze doradzają i starają się dobrze opisać przyczynę powstałego...",
Michał, Superb3/Corsa C
"Wymieniono linkę hamulca ręcznego. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Ceny były rozsądne.",
Nina, Mitsubishi Colt 1.5did 2008
"Warsztat w porządku.
Szybko miło i skutecznie.
Ceny nie zabijają :)",
Czika
"Firma ma dłuższą tradycję bo była wcześniej na Strykowskiej. I zostałem jej wierny mimo że po przeprowadzce mam dodatkowo 10 km, ale warto. Usługi fachowe i ze znajomością tematu. A robiłem tam sporo - zawieszenia, hamulce, wymiana sanek, maglownicy. Do tego stopnia, że diagnosta na przeglądzie powiedział że inni powinni się tam uczyć. Polecam.",
Lech, NISSAN X TRAIL
"Zabezpieczenie antykorozyjne nowego samochodu marki HYUNDAI KONA- profile zamknięte , drzwi, płyta podłogowa dobrymi środkami na bazie wosków. Otrzymałem
fachową informację , zdjęcia i odpowiedź na wszystkie pytania. Zależało mi na szybkim odbiorze samochodu z warsztatu i Pan Dariusz został dłużej w piątek żebym w sobotę mógł odjechać "...",
Jerzy, HYUNDAI KONA SX2
Koszt wykonania usługi wymiana pompy paliwa w Łodzi: od 250,00 PLN do 250,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie mam pytanko czy pompa paliwa od audi a4 1.9 tdi 90km będzie pasować do audi a4 1.9 tdi 110km
Gdzie znajduje się elektryczna pompa paliwa ? Ford mondeo mk3 2002r. 2.0 Tdci
Dzień dobry. Mam problem, ponieważ od jakiegoś czasu jak jade (najczęśniej jak dodaje gazu) rzuca mi całym autem jakby się dusił wcześniej tylko na czwórce jak miałem za małą prędkość a teraz na każdym biegu a jak dodam tego gazu za dużo to mi się wydaje że coś w nim zaraz eksploduje. Auto...
Auto podczas jazdy zgasło i już nie odpaliło. Metoda prób i błędów doszedłem do pompki paliwa w baku i tu jest problem, niema zasilania w tej pomoce. Oczywiście bezpieczniki sprawdzone. Wyczerpałem pomysły co się stało. Będę wdzięczny za pomoc.
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...