POWRÓT

Auto-Ruch Arkadiusz Rybicki- regeneracja tylnej belki

POLECANE WARSZTATY

Auto Serwis „Mar-Zyg” Marcin Zygler
******
opinie: 56

Ekonomiczna 38
Górna, Łódź

Auto Serwis WAGEN - naprawiamy jak...
******
opinie: 93

Wędkarska 6
Górna, Łódź

ACS Premium Auto Centrum Serwisowe
******
opinie: 78

ul. Przybyszewskiego 199/205
Górna, Łódź

Wszystkie Pozytywne (1) Neutralne (0) Negatywne (0)

 • AUTOR: DATA: 2017-03-09 08:49

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Witam wszystkich.
  Warsztat Auto Ruch jest godny polecenia, naprawa wykonana ekspresowo i profesjonalnie, głównie zajmują się regeneracją tylnych belek ale też wykonują inne prace, mi zrobili przednie zawieszenie.


  Marka/model samochodu:
  Renault Laguna

DODAJ OPINIĘ

Od 2009 roku działamy prężnie jako firma specjalizująca się w mechanice samochodowej oraz sprzedaży części do pojazdów. Świadczymy usługi w zakresie regeneracji tylnej belki. Pomagamy w przypadku złego stanu pojazdu po wpadnięciu w dziurę lub uderzeniu w krawężnik.

Od 2011 roku specjalizujemy się w naprawach zawieszeń samochodowych i układów hamulcowych.

Świadczymy także usługi z zakresu serwisu klimatyzacji w samochodach osobowych.

Ponadto nasi pracownicy poradzą sobie z montażem części samochodowych, które jesteśmy w stanie dla państwa zamówić w hurtowni, w konkurencyjnych cenach.. Dzięki doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić staranność wykonania.

Analizujemy każdy przypadek osobno, podchodząc z pełnym zaangażowaniem do powierzonego nam zadania. Dzięki naszym pracom, klienci mogą użytkować swój samochód przez kolejne setki tysięcy kilometrów bez obaw.

Regeneracja tylnej belki

W naszym warsztacie przeprowadzamy szczegółowy przegląd belki. Kontrolujemy osadzenie łożysk igiełkowych i poprzecznic. Sprawdzamy stan czopów, które przeprasowujemy w poprzecznicy metodą na zimno- wymieniamy je na nowe. Prowadzimy przegląd belki także w skomplikowanych układach różnych marek samochodów. Chętnie podejmiemy się różnych zadań, nawet tych najtrudniejszych.

Zajmujemy się wymianą łożysk igiełkowych. Zakładamy nowe, oryginalne drążki do samochodów, które mogły zostać obciążone przez jazdę na wytartych wahaczach.

Łożyskowanie wahaczy wykonujemy poprzez wprasowanie nowych łożysk najlepszej firmy na rynku. W dodatku wykorzystujemy smary do zabezpieczenia części.

Na życzenie klientów nasi pracownicy poradzą sobie z regulacją wysokości belki. Zajmujemy się lakierowaniem farbą oraz odświeżaniem.

 

W ofercie mamy także używane tylne belki z gwarancją, które sprowadzamy specjalnie z południa Francji. Dbamy o najlepszą jakość sprowadzanych produktów. Przechodzą one odpowiednią selekcję. W zakresie używanego asortymentu proponujemy tylną belkę skrętną do aut francuskich, takich marek jak Peugeot, Citroen czy Renault.

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować do danej marki odpowiedni zamiennik części, który pozwoli na dłuższą i trwalszą eksploatację.

Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych prac. Realizujemy zadania szybko i sprawnie.

Zapraszamy.

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 1375

OBSŁUGIWANE MARKIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.