"Bardzo dobry warsztat, Panowie fachowcy. Polecam, napewno wrócę z moja Insignia.
",
Tomasz Sieradzki , Opel Insignia
"Pełen profesjonalizm i dobre terminy. W ich ręce nie boje się oddawać autka. :)",
Tomek, Alfa 159
"Kompleksowa obsługa dynamicznej wymiany oleju w E61 tak dobra, że jutro wymieniam w następnym aucie olej. Polecam",
Tadeusz
"Konkretne osoby na konkretnym miejscu.cena adekwatna do pracy w 100 procentach.goraco polecam",
Tomasz, Iveco 2,8 diesel 2001 autolaweta
"potrzebowałem wymienić świece w moim samochodzie mechanicy z tego miejsca zrobili o bardzo szybko i sprawnie, pełna profesjonalna usługa, jestem pod wrażeniem myślę że jest to najlepszy warsztat w okolicy, fachowcy z prawdziwego zdarzenia dysponujący doskonałym sprzętem polecam!",
Marek Majewski
"Umówiłam się onlinę na usługę w tym serwisie bo jest taka opcja , co prawda wjechałam 15 min po czasie uzgodnionym ale wrażenie na mnie zrobili pozytywne .",
Kasia, Volvo XC 60
"Polecam. Szybka diagnoza i wymiana pompy paliwa. Dobry kontakt.",
Mihell, citroen xsara picasso 2003r
"Jestem pod wielkim wrażeniem Motoatelier :) Miejsce gdzie mogę zawsze kupić sprawdzone, oryginalne części do mojeg Focusa.
Nigdy nie zawiodłem się na jakość obsługi, czy cenie.
Pozdrawiam!",
Arek, ford focus
"Mechanika polecam. Jakość pracy super, dobra obsługa. Naprawa nie trwała długo.",
Igor, Audi A3, disel, 2008
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie mam pytanko czy pompa paliwa od audi a4 1.9 tdi 90km będzie pasować do audi a4 1.9 tdi 110km
Gdzie znajduje się elektryczna pompa paliwa ? Ford mondeo mk3 2002r. 2.0 Tdci
Dzień dobry. Mam problem, ponieważ od jakiegoś czasu jak jade (najczęśniej jak dodaje gazu) rzuca mi całym autem jakby się dusił wcześniej tylko na czwórce jak miałem za małą prędkość a teraz na każdym biegu a jak dodam tego gazu za dużo to mi się wydaje że coś w nim zaraz eksploduje. Auto...
Auto podczas jazdy zgasło i już nie odpaliło. Metoda prób i błędów doszedłem do pompki paliwa w baku i tu jest problem, niema zasilania w tej pomoce. Oczywiście bezpieczniki sprawdzone. Wyczerpałem pomysły co się stało. Będę wdzięczny za pomoc.
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...