"Szybko i sprawnie to na czym mi zależało. Naprawa została wykonana od ręki. Pan z biura bardzo miły z odpowiednim podejściem do klienta. Polecam jak najbardziej :D ",
Iwona
"wymiana tarcz klockow przód tył usługa wykonaną szybko nie trzeba zostawiać auta w biurze Panie podały kawę polecam ",
ewa, ford mondeo mk4
Warsztat wykonuje m.in : Wymiana i naprawa opon do samochodów osobowych, dostawczych,ciężarowych i maszyn budowlanych. Napełnianie klimatyzacji samochodowych. Ustawianie geometrii samochodowej w technologii 3D.
"Po zakupie auta używanego , bardzo profesjonalny przegląd oraz usunięcie wszystkich usterek i przygotowanie do jazdy. Fachowe doradzctwo oraz zapewnienie o kontakcie w każdej sprawie jeżeli by coś się działo w przyszłości. Polecam.",
Marek, Renault Twingo 2000
KL-GUMJesteśmy warsztatem stworzonym z pasji do naprawy pojazdów.Oferujemy szeroki zakres usługZadzwoń do nas rozwiążemy każdy problem związany z samochodami
"Wszystko super, profesjonalnie, wygodnie, szybko i sprawnie!",
Borek, Ford Focus
"Wszystko super, polecam.
Sprawnie, Panowie sympatyczni.
Nie ma się do czego przyczepić
",
Milosz, Mercedes e klasa
"Bardzo konkretne podejście do tematu. Rzadko kiedy spotyka się tak rzeczowe podejście mechanika do klienta. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
Bez obaw o naciąganie czy brak profesjonalizmu można powierzyć swoje cztery kółka panu Pawłowi.",
Radek, Peugeot 307 SW
"wymiana nagrzewnicy wnetrza,filtr kabinowy i serwis klimatyzacji. Zdecydowanie polecam i napewno skorzystam z uslug warsztatu.",
SEBASTIAN, skoda octavia 1.9 TDI
Warsztat samochodowy w Pruszczu Gdańskim — mechanika, diagnostyka, klimatyzacja, hamulce, zawieszenie, wymiana olejów i serwis opon dla aut wszystkich marek. Szybka diagnostyka komputerowa pozwala trafnie zidentyfikować usterkę i skrócić czas...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...