"naprawiałem,naprawiam i będę naprawiał...bez problemów-części na czas,szybka usługa,czyściutki warsztat...widać ostatnio nowe twarze,starają się o jakość usług,a przecież o to chodzi,POLECAM!",
piotr, MAN
"Najlepszy mechanik u jakiego ostatnio byłem.Naprawił mi samochód, który wcześniej stał w sześciu innych warsztatach i każdy był bezsilny.Naprawdę polecam fachowiec profesjonalista!!!",
bolo
"Super warsztat.
Wszedzie szukałem warsztatu który za normalne pieniądze i szybko zrobi auto. I znalazłem, Fiat Club szybko rozwiązał mój problem. Nadmierne zużycie oleju i dymienie przestało istnieć. Silnik chodzi jak nowy. Jestem bardzo zadowolony. Szef bardzo konkretny i uczciwy. Nikt nie naciąga na niepotrzebne wymiany. Jest robione tylko...",
Olsen, Fiat Punto 1.2
"Bardzo konkretne podejście do tematu. Rzadko kiedy spotyka się tak rzeczowe podejście mechanika do klienta. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
Bez obaw o naciąganie czy brak profesjonalizmu można powierzyć swoje cztery kółka panu Pawłowi.",
Radek, Peugeot 307 SW