"Posiadam kilka samochodów które serwisuję na Zbożowej. Dla mnie warsztat godny zaufania. Usługi wykonywane są od ręki dlatego że w warsztacie jest kilkoro mechaników - nie jak w innych 1 czy 2 i czas się wtedy wydłuża co w mojej branży jest nie do pomyślenia. Plusem jest prowadzona historia napraw oraz to że warsztat wystawia faktury. Polecam.",
kierowca, Skoda
"Uszczelniałem pompę wtryskową w moim BMW 2.5TDS. W ciągu jednego dnia auto było gotowe. Cena w porównaniu do konkurencji bardzo atrakcyjna, wiem bo trochę podzwoniłem. Co ciekawe auto stało się żwawsze, zaczęło mniej palić i lepiej odpalać zwłaszcza na ciepłym a niektórzy mechanicy już mi wróżyli wymianę pompy. Zadzwoniłem późnij aby się...",
Bogdan