"Wszystko ok. Polecam. Jestem zadowolona z obsługi i usługi. ",
Justyna, Fiat 500
"Miałem problem ze swoją vectrą b 2.0 dtl, problem był z odcinaniem mocy, objeździłem wszystkich okolicznych "mechaników", wymieniłem niepotrzebnie parę rzeczy i nic. Kolega dał mi numer do chłopaków, podjechałem się umówić, mechanik z rozbrajającą szczerością powiedział, że nie ma problemu. Rano podstawiłem po południu auto już śmigało....",
vectradtl