"Warsztat przeszedł metamorfozę. Duże biuro i poczekalnia. Czysto i pięknie :) Dla mnie - jako kobiety, pięknie, warsztat godny polecenia. Można spokojnie poczekać, wypić kawę. Cena usługi niewygórowana. Co najważniejsze, nie musiałam się martwić o części - tak jak w niektórych okolicznych warsztatach, bo mechanicy się tym zajęli. Super. Polecam :)",
Ewelina
"Podjechałem z wtryskiwaczem od Audi do sprawdzenia. Nie zostałem jednak obsłużony przez "profesjonalistów!!!" ponieważ do tej czynności potrzebowali cały samochód - wtryskiwacz im nie wystarczył. Panowie piszą na swojej stronie że znają się na rzeczy ale jak widać mały wtryskiwacz ich przerósł. W okolicznym warsztacie potrafią dostrzec potrzeby...",
Audi A6