"To co mnie najbardziej przekonuje to ich rzetelność, staranność, dbałość o szczegóły. Klient jest dla nich najważniejszy. Widać, że pracują tu prawdziwi mechanicy.",
Michał
"odkad posiadam fiata jezdze do tego serwisu. jestem zadowolona z obslugi i czasu naprawy pojazdu`",
marta, fiat
"W aucie miałem wyciek benzyny, problem od razu zostal zlokalizowany i zneutralizowany(trwalo to 15 min.) okazalo sie ze przecieka filtr paliwa. Za robote i nowy filtr zapłacilem 84 zl a nie wiem czy to drogo czy tanio.. W kazdmy razie obsluga w porzadku super szybka naprawa zero stresu, wszystko na bierzaco bylo omawiane stare czescie...",
Andrzej, corsa c
"Polecam warsztat. Właściciel bardzo dobrze wytłumaczył mi wiele kwestii, widać że dobrze czuje się w tym co robi. Wszystko odbyło się szybko i co najważniejsze sprawnie.",
Mateusz, Skoda Octavia 1Z3 2.0 TDI 2007
"Polecam.Moje auto serwisuję i jestem zadowolona.Jeśli ktoś ma problem z autem to dobrze trafi jak przyjedzie do tego serwisu.",
kinga, saab
Warsztat Samochodowy DR AUTO zajmuje się kompleksową naprawą samochodów różnych marek. Począwszy od drobnych usterek po naprawy powypadkowe. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, wykonując zlecone naprawy. Stosujemy odpowiednie...
Pan Mechanik – Twój sprawdzony warsztat samochodowy w OpoluSzukasz zaufanego mechanika, który nie tylko naprawi Twój samochód, ale też doradzi, wytłumaczy i zadba o Twój czas? Dobrze trafiłeś! Pan Mechanik to nowoczesny warsztat samochodowy z...
"Super, chłopaki od znanego warsztatu w Opolu otworzyli swój warsztat - jakość ta sama jak nie lepsza bo bez uczniów a ceny bez porównania !!!",
Karol
"Jedyny warsztat któremu bez obaw powierzam swoje autko. Szybko, tanio, solidnie. ",
Szymon, BMW 735i
Zajmujemy się podstawową obsługą samochodów osobowych wszystkich marek. Działamy na 1 stanowisku, więc każdą naprawę staramy się wykonać możliwie szybko i z pełnym profesjonalizmem W tym czasie każdy klient może napić się pysznej kawy w...
"Kolejna wizyta w R2 i kolejny raz bez zastrzeżeń. Szybko, sprawnie i tanio co rzadko idzie w parze. Polecam każdemu kierowcy.",
Kuba, Citroen C3
"od dwóch lat jestem klientką OSG i ja oraz moi znajomi jesteśmy zadowoleni, więc dziwi mnie ta ostra wymiana zdań na forum - ale to w sumie lepsze niż mazanie po murach:) ciekawe tylko ilu odwiedzających to klienci, a ilu to konkurencja - w sprawie osoby, która pisała o tym, że "w KDB wyregulowano mi auto w 5 min " - z tego, co wiem, od lat OSG...",
aga
"Bardzo długo szukałem w okolicy rzetelnego mechanika który nie bałby się nietypowych marek, aż któregoś pięknego dnia trafiłem do K-SPORT przy okazji pomiarów auta na hamowni. Jak przyjechałem, tak zostałem. Od 2 lat serwisuje u nich swoje auta, leciwe Saaby i Subaru i nigdy się nie zawiodłem. Zakres usług z których korzystałem dość szeroki,...",
chudy, Subaru Outback 2.0D, Saab 9-5 aero aero, Saab 9-3
"Od kilkunastu lat serwisuję auta w niniejszym warsztacie. Z jakości jestem zadowolony. Naprawy nigdy nie wymagały poprawek. Dobry kontakt ze strony warsztatu w trakcie naprawy (informacje o dodatkowych zauważonych usterkach i ich kosztach). Jestem zadowolony i mogę polecić innym.
I przede wszystkim u AUTO FACH RAFAŁ MISCH dokonałem na...",
Radek, Ford, Opel i Fiat.
"Polecam za terminowość i solidne podejście do tematu diagnostyki. Polecam",
Mike, Citroen C4 Picasso II
"W moim SEACIE słychać było "turkotanie" podczas jazdy. Wizyta u jednego z mechaników zakończyła się stwierdzeniem, że diesel z takim stażem ma prawo trochę głośniej chodzić. Po dłuższej rozmowie stwierdzono, że to jednak może być usterka, która sięgnie kosztów rzędu 2000zł. Ale termin na wrzesień.
Postanowiłam, więc ponownie (już kiedyś...",
K.K., SEAT LEON TDI