"Pracowałem tam przez miesiąc i szczerze mówiąc bardzo dobrze wspominam ten czas. Właściciele pomocni i mili bardzo suwerennie wykonują swoją pracę. Mechanicy znają się na rzeczy i zawsze pomogą w naprawieniu uszkodzonego elementu. Poznałem ten warsztat od środka i wiem że nie bał bym się przyjść tam ze swoim samochodem na naprawę ",
Kamilplk, wszystkie
"Bardzo dobra jakość usług, szybkie wykonanie. Polecam! ",
Joanna
"Warsztat naprawde godny polecenia,juz pare razy super poradzili sobie z moim seatem ,zarowno wymiany ,jak i szukanie usterek i ich rozwiazanie bylo bezproblemowe. polecam ",
sew87, Seat Ibiza
"Profesjonalna usluga. Wszystko bez zarzutu. Polecam. ",
Grsr, Audi Q5
"Warsztat samochodowy wyróżniający się dbałością i odpowiedzialnością za powierzony samochód.",
Konrad , Honda/accord, civic
"Zdecydowanie polecam szybko profesjonalnie tanio isolidnie",
JOZEF , Sab 9,3 1,8,t
"Uważam, że jest to bardzo rzetelna firma. Nie naciąga na koszty, nie ściemnia, tylko diagnozuje usterkę, a potem dobrze i szybko załatwia sprawę. Naprawa ogranicza się do usterki a nie "połowy samochodu" - nikt nie szuka usterek na siłę. Bardzo dobre podejście do klienta - pełna informacja co będzie zrobione, za ile i na kiedy. ",
Henry, Alfa Romeo
KOMPLEKSOWA NAPRAWA SAMOCHODU Wymiana i sprzedaż opon Wulkanizacja Wymiana klocków i tarcz Wymiana oleju i filtrów Wymiana tłumików Naprawa zawieszenia Naprawy bieżące ...
"Dwa poprzednie warsztaty stawiały swoje domniemane diagnozy (które okazały się błędne) nie podejmując się rozwiązania. Tutaj właściciel zakładu od razu poprawnie zdiagnozował problem i powiedział co będzie do zrobienia. Po odstawieniu auta na warsztat Pani z recepcji (bardzo miła i uprzejma) zadzwoniła z potwierdzeniem diagnozy, kosztami napraw...",
Wojciech
"
Celnie postawiona diagnoza. Bardzo dobra szybka i sprawna obsługa. Polecam!!!",
Anzi, Fiat
"Szybko i sprawnie w przystępnej cenie
gorąco polecam",
playjack, fabia II
"Byłem tu pierwszy raz. Spotkałem się z miłą obsługą. Szybkie wykonanie wymiany opon. Niskie koszty za usługę. Bardzo polecam ten warsztat.",
Kazimierz , Mazda3 1,6 Diesel
"Wszystko OK. Usługa sprawna i w dobrej cenie.
Polecam",
Polo VI, VW Polo VI 2018 1.0 TSI 95km
Firma Merc z siedzibą w Rzeszowie działa w branży motoryzacyjnej od 1992 roku oferując usługi serwisu samochodowego oraz sprzedaży części samochodowych, w 2003 roku poszerzyła zakres usług o pomoc drogową. Nasza pomoc drogowa „PODKARPACIE”...
"W pełni profesjonalna obsługa - serwisuje u nich już drugi samochód (pierwsze Renault Megane II) i zawsze wyjeżdżam zadowolony. Z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis.",
Bartek, Mazda 6 GH, 2008
"Trafiłem do serwisu, słysząc pozytywne opinie klientów. Możliwość telefonicznego umawiania się na konkretny termin usługi, bez konieczności czekania, jest dużym plusem. Istnieje możliwość wstępnego wycenienia kosztów naprawy. Części są dostępne na miejscu. Podczas naprawy można obserwować przebieg naprawy. Naprawa przebiegła sprawnie i...",
Darek, Mazda 323F BA (1996)
Zapraszamy do naszego warsztatu. Od ponad 7 lat zajmujemy się mechaniką pojazdową aut osobowych wszystkich marek. Specjalizujemy się w detailingu, ale oferujemy również pełen zakres napraw (zawieszenia, hamulce, silniki, sprzęgła,...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai i30 1,4 lpg blad katalizatora auto nie traci mocy nie szarpie zadnych obiawow blad zapala sie roznie w czasie jazdy postoju i w roznych odstepach czasu kasuje go aplikacja z telefonu. Co robic?
Witam pacjent to Seat toledo III 1.6BGU z LPG na analzatorze spalin wychodzi za dużo tlenku azotu co to może być? Uszczelka pod głowicą sprawdzona testerem i jest ok. Czyżby katalizator skończył żywot, bo cały wydech okopcony.
Wyswietlil sie komunikat antipollution fault i catalyst converter fault co moze pomoc?
Problem dotyczy wzrostu spalania, śmierdzących spalin i widocznego białego (przezroczystego) dymu, ponadto osiągi auta są nieco zaniżone. Silnik jest po kompletnym remoncie - rozbiórka i złożenie, nowe świece, wymieniona pompa paliwa. W komputerze był powracający błąd 16804 - Catalyst...
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...