"Serwisuję we Front Garage już drugie auto. Pierwszym była Honda Civic VI, teraz jest Honda Civic VIII. Wszelkie usługi i naprawy wykonywane są w sposób fachowy, w ekspresowym tempie i za dobrą cenę. Ponadto cała ekipa jest przesympatyczna i zawsze chętna do pomocy. Kolejne auto też będę serwisował we Front Garage, bo takich fachowców nie ma...",
Wolf, Honda Civic
"Ogólnie przyjeżdżam tutaj już z 3 modelem auta i nie było, żadnych problemów do tej pory. Jeżeli ma być coś zrobione w dany dzień to tak jest. ",
Mirosław, Dacia
"Mlody ale z duzym doswiadczeniem mechanik, widac ze ta praca to jego pasja, szybka i skutevzna diagnoza, mila obsluga, po naprawie samochod odebralem umyty co bylo milym zaskoczeniem. POLECAM",
Slawek, Mercedes ml400
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D.
Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam
Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze?
Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę