"Moim zdaniem naprawdę warto z nimi współpracować, bo to, w jaki sposób podchodzą do naprawy jest w pełni profesjonalne.",
Dawid
"Bardzo dobry kontakt z warsztatem,miła obsługa i fachowe podejście do tematu.Miałem co prawda tylko standardową wymianę oleju wraz z filtrami.Ale w razie problemów na pewno sie pojawię u Pana Radka.Polecam",
Krzysztof, Ford mondeo MK4
"Bardzo fachowa obsługa, polecam wszystkim ten warsztat. Wszystkie usterki profesjonalnie naprawione w bardzo przystępnej cenie.",
Błażej, Yamaha r6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
jakie powinno być ciśnienie w silniku Mitsubishi Lancer 1.5 benzyna?