"Rzetelnie, kompleksowo i profesjonalnie. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby cokolwiek, jakkolwiek było nie tak. Wszystkim zajmują się z należytym skupieniem. Moim zdaniem można im spokojnie zaufać.",
Andrzej
"Polecam gorąco. Na pierwszy rzut oka widać bardzo miłą i fachową obsługą, kawka obowiązkowo. Chłopaki zwrócili mi uwagę, że wcześniejszy mechanik wciskał mi za drogi olej bez sensu. Także uczciwie również. Byłem dwa razy i za kolejnym razem zauważyłem dużo zmian, szczególnie w wyposażeniu - czyli firma szybko się rozwija :)",
Bartek, PEUGEOT 406
"Mlody ale z duzym doswiadczeniem mechanik, widac ze ta praca to jego pasja, szybka i skutevzna diagnoza, mila obsluga, po naprawie samochod odebralem umyty co bylo milym zaskoczeniem. POLECAM",
Slawek, Mercedes ml400
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam . Czy moze mi ktos poleciec szlifiernie glowic w warminsko-mazurskim . Mam mercedesa Klasa B 2012 . Prawdopodobnie bo jeszcze nie zdjąlem glowicy jest wypalony zawor na cylindrze . Ale chcialbym wczesniej wiedziec gdzie moge spokojnie oddac zeby mi dobrze ja zrobili .Pozdrawiam Marek
Czy jest możliwe że sprawdzenie (przeswietlenie)glowicy nie daje 100% gwarancji ze nie jest pęknięta bo mechanik tak sądzi.nie wiem czy fuszere odstawili czy co