Od 1992 roku prowadzę firmę świadczacą usługi napraw samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich marek. Mechanicy zatrudniani w mojej firmie są solidni i z długim stażem. ...
"Fachowo wykonana praca ,gorąco polecam Rafał zna się na swojej pracy także wielki pozytyw.",
Jaro, Ford Mondeo mk3
"gorąco polecam za tydzień jestem umówiony na montaż w kolejnym aucie (czwarty) nigdy nie było problemów nie interesuje mnie inny warsztat POLECAM",
marcin
Witam Godziny otwarci 8.00-17.00 zapraszam serdecznie
"Witam, serwisuję tam trzy samochody i jestem BARDZO zadowolony. Właściciel podchodzi do sprawy konkretnie i widać, że zna się na rzeczy. Proszę nie zrażać się podczas pierwszej wizyty, gdyż są w trakcie przebudowy i przeniesienia warsztatu do większych pomieszczeń, co może trochę wystraszyć. Krótko - POLECAM w 100%.",
MANIEK, AUDI, FORD, OPEL
"Najlepszy mechanik w mieście. Solidnie wykonuje swoją pracę. Często podczas serwisu poprawia nieodpłatnie inne drobiazgi wykryte podczas napraw. Gorąco polecam i do następnego serwisu ! ",
Grossglockner, Ford Mondeo
"Szybko i perfekcyjnie wykonana usluga naprawy .Zakład godny polecenia",
Paweł, Renault Laguna
"Super firma, profesjonalna porada, jestem klientem od kilku lat. Gorąco polecam.",
ROBERT, VW
"Jestem zadowolona z wczorajszej usługi naprawy mojego Audi. Życzliwa i profesjonalna obsługa, mechanicy z prawdziwego zdarzenia, którzy znają się na rzeczy. Polecam ten serwis. ",
Agata , audi A4 2015R
"Remont zawieszenia przód i tył. Szybka diagnoza, umówiony termin usługi, wymienione tylko zużyte podzespoły, informacja telefoniczna o zakonczeniu naprawy. Czas bez samochodu - 5godz.",
JANALFA, OPEL CALIBRA 1997r. 2000ccm
"Bardzo sympatyczny warsztat! Polecam z całego serca!",
Ewelina, Ford Focus
"Profesjonalne podejście, kontakt i usługa bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim.",
Gro, astra h
"Najlepszy mechanik jakiego miałem okazje spotkać!!!Uczciwy ,rzetelny znający sie na swojej robocie!!! POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU!!!",
ZADOWOLONY
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam!. Najprawdopodobniej padł bezpiecznik zapalniczki obok kierowcy i prawdę mówiąc nie mam pojęcia który to bezpiecznik (skrzynka w bagażniku). Proszę o pomoc. Dziękuję!
Brak bezpiecznika o numerze 13133870 niebieski 100A w małej skrzynce bezpieczników 13302309. Znajduję się tam po lewej stronie bezpiecznik 80 A a po prawej czerwony kabel i brak bezpiecznika łączącego.Od czego ten kabel i czy ma tam być bezpiecznik niebieski 100 A czy może inny ?
Meriva CDTI 2004 pali bezpiecznik od stopu za każdym razem po naciśnięciu oraz czy ma jakiś związek z radiem bo nie włącza się w ogole a grało wczoraj? Mini bezpiecznik jest caly.
Mini cooper R 56 2010 nie działa zapalniczka Nie mam opisu bezpiecznikow
Awaria świateł stop nie unieruchamia samochodu, jednak powoduje duże zagrożenie dla osób podróżujących i jadących za samochodem. Brak świateł może być spowodowany przepalonym bezpiecznikiem,...