"Polecam serdecznie pana Sebastiana, solidnie i nie za drogo. ",
Kasia, opel vectra
"jak narazie super byle tak dalej trzymac chłopaki.Pełna obsuga",
seba, skoda
"Polecam ten warsztat. Po wykonaniu 3-ech usług jestem zadowolony i z fachowości i cen. Podchodzą uczciwie do klienta (co się dzisiaj rzadko zdaża). Napewno skorzystam jeszcze z usług tego warsztatu.",
Klient, Fiat Stilo
"Najlepszy mechanik jakiego miałem okazje spotkać!!!Uczciwy ,rzetelny znający sie na swojej robocie!!! POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU!!!",
ZADOWOLONY
"Samochód naprawiony fachowo naprawa przebiegała szybko wszystko jak najbardziej pozytywnie. Warsztat godny polecenia.",
Maniuś25, Volkswagen Passat
"Pan Rafał bo tak nazywa się główny mechanik widać że zna się na rzeczy wnikliwie rozumie temat napraw polecam. Poza tym jest przystępny i życzliwy.",
Tadeusz , Toyota Corolla Verso
"Super firma, profesjonalna porada, jestem klientem od kilku lat. Gorąco polecam.",
ROBERT, VW
"Profesjonalne podejście, kontakt i usługa bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim.",
Gro, astra h
Witam Godziny otwarci 8.00-17.00 zapraszam serdecznie
"Polecam ten warsztat, szybka diagnoza i wycena usterki, w moim przypadku była to zapchana przepustnica. Fachowa naprawa, po naprawie od tego czasu zrobiłem kilka tysięcy kilometrów, auto działa bez zarzutu. Pana Jarka poleciłem ostatnio mojemu znajomemu który miał problem z silnikiem w swoim Fordzie Focusie. Wcześniej był on u jednego z...",
Anonim, Mitsubishi Carisma
"Pan który zna się na rzeczy i który bardzo nam pomógł po perypetiach z wycieraczkami.
Mieliśmy kawał drogo do celu a w deszczu było by bez szans.
Pozdrowienia od Dębiczan p. Łukaszu , Wielkie Dzięki.",
Jacek Wojciechowski, Peugeot Partner
"Mogę z czystym sumieniem polecić ten warsztat. Szybko i fachowo, przy tym normalne ceny. Zawsze można podjechać po radę i diagnozę. Polecam.",
Niebieski kropek, Fiat
"Kto pisze te komentarze? Konkurencja? W tym zakładzie naprawiałem samochód parokrotnie. Zawsze naprawy były wykonane bardzo fachowo, z dbałością, szybko i tanio. Polecam!",
Robert, Opel
"Polecam !!! szybka fachowa obsługa ",
Gość123
"Szybko zdiagnozowali awarie mojego Mondeo, naprawili w przyzwoitej cenie.",
młoda, Ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Xenon nie swieci. Led działa, kierunek działa oraz światła mijania. Jedynie Xenon nie świeci. Raz coś tam mrugał na wybojach a teraz już zdechło na amen.
Witam serdecznie. Mam problem ze światłami drogowymi. Jest to Peugeot 508 SW 2.0 HDI z 2012r. Swiatła to xenon i LEd. Po włączeniu kontrolka się zaświeca jakiś przekażnik pod maską słychać że reaguje i to tyle. Światła drogowe się nie załączają, bezpieczniki są dobre. Co mogę jeszcze sprawdzić w...
Peugeot 3008 1.6 diesel bixenon po wymianie spalonych żarników xenonowych przestały działać światła skrętne regulacja góra dół działa bez problemu a do tego wiązka świetlna rozjechała się na boki
Witam mam i to nie mały problem kupiłem pasata B.6 2.0 problem polega na tym ze zaczęły się przepalac bixeny A do tego przetwornice, byłem u mechanika wymienił na nowe działało ok miesiąca i odnowa zaczynają mrugać no i z czasem odnowa, wymieniłem już 3 razy koszt jednej przetwornicy to...