"Polecam !!! szybka fachowa obsługa ",
Gość123
"Robiłam mojego Opelka w tym warsztacie , szybko i solidnie polecam ten warsztat.",
Kama, Opel Corsa
Zakład od 1976 roku świadczy usługi w zakresie mechaniki i elektromechaniki, blacharstwa i lakiernictwa samochodów osobowych i dostawczych (do 3,5 tony) wszystkich marek. 1) przygotowanie samochodu do przeglądu rejestracyjnego; 2) wymiana oleju...
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DAN-MOT DOMINIK ŁUKASIŃSKI
WOLBORSKA 11A -WIERZEJSKA 10A, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 8-17
"Ja jeżdżę do chłopaków od 4 lat i wszystko jak narazie solidnie! Polecam",
mac , seat toledo 2
"Najlepszy mechanik jakiego miałem okazje spotkać!!!Uczciwy ,rzetelny znający sie na swojej robocie!!! POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU!!!",
ZADOWOLONY
"Profesjonalne podejście, kontakt i usługa bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim.",
Gro, astra h
"Polecam warsztat godny zaufania, serwisowanie samochodu tam to czysta przyjemność",
Aleksandra , BMW
Witam Godziny otwarci 8.00-17.00 zapraszam serdecznie
"Pan który zna się na rzeczy i który bardzo nam pomógł po perypetiach z wycieraczkami.
Mieliśmy kawał drogo do celu a w deszczu było by bez szans.
Pozdrowienia od Dębiczan p. Łukaszu , Wielkie Dzięki.",
Jacek Wojciechowski, Peugeot Partner
"Samochód naprawiony fachowo naprawa przebiegała szybko wszystko jak najbardziej pozytywnie. Warsztat godny polecenia.",
Maniuś25, Volkswagen Passat
"Super firma, profesjonalna porada, jestem klientem od kilku lat. Gorąco polecam.",
ROBERT, VW
"Polecam ten warsztat. Po wykonaniu 3-ech usług jestem zadowolony i z fachowości i cen. Podchodzą uczciwie do klienta (co się dzisiaj rzadko zdaża). Napewno skorzystam jeszcze z usług tego warsztatu.",
Klient, Fiat Stilo
"Szczerze polecam !Zakladalam instacje do hondy acord i cala moja rodzina tez zakladala gaz. Fachowa obsluga wszystko działa bez zarzutu .Pojechalam na serwis ,zrobiony od reki.W poczekalni kawa ,TV i autko sprawne.Polecam 6 gwiazdek .Nie wiem skad negatywnie opinie Pan Tomanek przesympatyczny i jego zona przemiła.",
Zadowolona
"Wprawdzie golfa III już sprzedałem ale póki kroczył po piotrkowskich drogach zawsze serwisowany był w tym że warsztacie.tanio, szybko o solidnie. Widać, że mechanicy tam pracujący znają się na rzeczy a wykonana praca przynosi im chleb. Pozdrawiam.",
Adam, Volkswagen golf III
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
po przekręceniu tylko cyknie i nic się nie dzieje . Mechanik odrzuca możliwość rozrusznika - mówi że sprawdził .. auto raz na kilka dni odpali .
Samochód nie odpala po wymianie sprężarki klimatyzacji dzień wcześniej. W międzyczasie był odpalany kilka razy i przejechałem około 50km. Przy przekręceniu kluczyka słychać kliknięcie lecz nawet nie kręci. Stało się to nagle bez wcześniejszych objawów, akumulator 4 miesięczny.
Zgasiłem auto po krótkiej jeździe i już nie mogłem odpalic. Przekręcam kluczyk do drugiej pozycji i normalnie kontrolki się zapalają i światła a jak przekrece żeby włączyć to tylko zrobi pyk i nic wiecej. To rozrusznik czy co?
Witam. Mieszkam w Anglii. Mam pytanie odnośnie rozrusznika. Posiadam auto marki Toyota. Dokładnie model Corolla Verso 2.2 D4D r 2008. Popsuł mi się rozrusznik. Zakupiłem nowy aby to wymienić. Problem jest w tym iż Stary rozrusznik ma 11 zębów a nowy tylko 8 czy to ma jakieś znaczenie i czy nic...